• Неодамнешно
10-Години Висока Чистота Чен Moxa Ролни за Благи Moxibustion Moxa Стапови

10-Години Висока Чистота Чен Moxa Ролни за Благи Moxibustion Moxa Стапови

Buyers rating:
DEN 319.20

Количина на стоки

100% moxa.Увезени. 10-Години Висока Чистота Чен Moxa Ролни.Moxa Чистота : 20 : 1, 1 Килограм Moxa е направен од 20 Килограм сушени обичен пелин; На обичен пелин беше на возраст од околу 10 години, пред да се изврши moxa ролни; На обичен пелин беше собрани на Змеј брод фестивал кога беше најдобар квалитет обичен пелин добиени; Големина:секој moxa се тркалаат (18mm*200mm), 10 ролни по кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MBVBN加粗艾柱 黄金艾绒艾草加长盒装艾灸条 厂家批发雷火灸艾条Thickened Moxa Стап, Злато, Кашмир и обичен пелин, Издолжени Заградени moxibustion
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MBVBN加粗艾柱 黄金艾绒艾草加长盒装艾灸条 厂家批发雷火灸艾条Thickened Moxa Стап, Злато, Кашмир и обичен пелин, Издолжени Заградени moxibustion

MBVBN加粗艾柱 黄金艾绒艾草加长盒装艾灸条 厂家批发雷火灸艾条Thickened moxa стап, злато, кашмир и обичен пелин, издолжени загр

DEN 1624.80
Healifty 2 парчиња Guasha Масажа Плоча Тело Стружење Одбор Слабеење Стружење Алатка за Тело Активира Точка Акупунктура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Healifty 2 парчиња Guasha Масажа Плоча Тело Стружење Одбор Слабеење Стружење Алатка за Тело Активира Точка Акупунктура

На стружење техника промовира лицето на циркулацијата на крвта и ги подобрува лицето тен.Лесен за носењ

DEN 1036.80
MBVBN天才百穴灸套装艾柱随身灸艾灸盒厂家批发艾眼艾柱艾眼贴一件代发genius Сто Точка moxibustion Поставите Moxa Стап Преносни moxibustion moxibustion
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MBVBN天才百穴灸套装艾柱随身灸艾灸盒厂家批发艾眼艾柱艾眼贴一件代发genius Сто Точка moxibustion Поставите Moxa Стап Преносни moxibustion moxibustion

MBVBN天才百穴灸套装艾柱随身灸艾灸盒厂家批发艾眼艾柱艾眼贴一件代发geniсто точка moxibustion поставите moxa стап преносни moxibustion

DEN 996.00
LinenWizard 艾草颈椎贴腰颈椎贴膝盖帖正品艾灸护颈贴颈生姜旗舰Wormwood Грлото на Паста Половината на Грлото на Паста Коленото Паста Вистински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LinenWizard 艾草颈椎贴腰颈椎贴膝盖帖正品艾灸护颈贴颈生姜旗舰Wormwood Грлото на Паста Половината на Грлото на Паста Коленото Паста Вистински

健康贴,艾柱,Здравје налепници, Ezhu 艾灸贴,艾叶,Moxibustion стап, moxa лист 产品属于爱的健康,爱家人就带回家,Производи п

DEN 1085.04
Permacharts - Средно Алгебра Табела 2 Панел - -
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Permacharts - Средно Алгебра Табела 2 Панел - -

4страница 8.5" x 11" ламинат Средно Алгебра Математика Брз Референтен Водич со Permacharts.Ова повеќе напредни Во

DEN 1812.00
Xgxmz Меридијанска Пенкало, Заштеда на Енергија Физиотерапија Инструмент за Ослободување на Болка, Циркулација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Xgxmz Меридијанска Пенкало, Заштеда на Енергија Физиотерапија Инструмент за Ослободување на Болка, Циркулација

✿ Ублажување на болката од Рамото, Колената, Нервите, Глуждот, Мускулите, Тенис Лактот и многу повеќе ✿ �

DEN 715.20
MBVBN电加热艾绒护膝 老人护腰艾绒艾草老寒腿护膝 保暖冬季产品护膝宝Electric Греење Сомот Kneepad за Стари лица Половината Заштита Сомот обичен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MBVBN电加热艾绒护膝 老人护腰艾绒艾草老寒腿护膝 保暖冬季产品护膝宝Electric Греење Сомот Kneepad за Стари лица Половината Заштита Сомот обичен

MBVBN电加热艾绒护膝 老人护腰艾绒艾草老寒腿护膝 保暖冬季产品护膝宝Electric греење сомот kneepad за стари лица половината зашт�

DEN 611.52
MBVBN便携式足浴盆家用足底按摩泡脚盆厂家批发可折叠式硅胶泡脚桶portable Нога Када Домашни Нога Масажа Нога Када Производителот На Големо Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MBVBN便携式足浴盆家用足底按摩泡脚盆厂家批发可折叠式硅胶泡脚桶portable Нога Када Домашни Нога Масажа Нога Када Производителот На Големо Свитлива

MBVBN便携式足浴盆家用足底按摩泡脚盆厂家批发可折叠式硅胶泡脚桶portable нога када домашни нога масажа нога када производи�

DEN 359.76
Акупунктура Вшмукување Масажа Првенство, Вакуум Cupping Купот на Акупунктурата Вшмукување Вакум Терапија Понуда
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Акупунктура Вшмукување Масажа Првенство, Вакуум Cupping Купот на Акупунктурата Вшмукување Вакум Терапија Понуда

Подобрување на циркулацијата на крвта, го намалува крвниот притисок, и стабилизација на нервниот систе�

DEN 2342.40