• Неодамнешно
homozy Камче Јога Нога Масажа Мат за Бања Божиќ, Нова Година Подароци - Зелено - Жолта

homozy Камче Јога Нога Масажа Мат за Бања Божиќ, Нова Година Подароци - Зелено - Жолта

Buyers rating:
DEN 444.72

Количина на стоки

❤ Погоден за канцеларија работник и високи век, одличен Божиќ Татковци Ден, Мајки Ден подароци за вашите родители, пријател и слично. ❤ Широко се користи во различни места, како што се Градина, Заводи, дневни соби, Спални соби, кујни, бањи, и така натаму. ❤ Направени од врвен квалитет пластични материјали, заштита на животната средина, нетоксичен, безбеден, светли бои, добра tactility. ❤ Камче масажа мат, се применува за ублажување на заморот на нозете и телото, да се стимулира циркулацијата на крвта, се елиминира напнатоста и стресот.долготрајната употреба на нога масажа подлога може да се промовира на метаболизмот, подобрување на спиење, здравје и убавина. ❤ Секој одбор можат да бидат поврзани како еден поголем масажа мат.Опис : - Песочни масажа мат, се применува за ублажување на заморот на нозете и телото, да се стимулира циркулацијата на крвта, се елиминира напнатоста и стресот.долготрајната употреба на нога масажа подлога може да се промовира на метаболизмот, подобрување на спиење, здравје и убавина. - Секој одбор можат да бидат поврзани како еден поголем масажа мат. - Направен од врвен квалитет пластични материјали, заштита на животната средина, нетоксичен, безбеден, светли бои, добра tactility. - Широко се користи во различни места, како што се Градина, Заводи, дневни соби, Спални соби, кујни, бањи, и така натаму. - Погоден за канцеларија работник и високи век, одличен Божиќ Татковци Ден, Мајки Ден подароци за вашите родители, пријател и слично.Спецификација : - Материјал : Пластика - Size : 37x29.5x3.2cm / 14.5x11.6x1.25-инчен - Боја : Жолта, Црна, Green Package Вклучува : 1 Парче Камче Масажа Мат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Акупунктурист Подарок, Акупунктурист Кригла, Акупунктура Терапевтот Подарок, Акупунктура Подарок, Акупунктура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Акупунктурист Подарок, Акупунктурист Кригла, Акупунктура Терапевтот Подарок, Акупунктура Подарок, Акупунктура

Големина : 11oz=313ml,15oz=426ml(чашата е доволно голем за вашето секојдневно користење.).Материјал : Убава и силна

DEN 456.00
MBVBN便携式足浴盆家用足底按摩泡脚盆厂家批发可折叠式硅胶泡脚桶portable Нога Када Домашни Нога Масажа Нога Када Производителот На Големо Свитлива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MBVBN便携式足浴盆家用足底按摩泡脚盆厂家批发可折叠式硅胶泡脚桶portable Нога Када Домашни Нога Масажа Нога Када Производителот На Големо Свитлива

MBVBN便携式足浴盆家用足底按摩泡脚盆厂家批发可折叠式硅胶泡脚桶portable нога када домашни нога масажа нога када производи

DEN 359.76
MBVBN电加热艾绒护膝 老人护腰艾绒艾草老寒腿护膝 保暖冬季产品护膝宝Electric Греење Сомот Kneepad за Стари лица Половината Заштита Сомот обичен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MBVBN电加热艾绒护膝 老人护腰艾绒艾草老寒腿护膝 保暖冬季产品护膝宝Electric Греење Сомот Kneepad за Стари лица Половината Заштита Сомот обичен

MBVBN电加热艾绒护膝 老人护腰艾绒艾草老寒腿护膝 保暖冬季产品护膝宝Electric греење сомот kneepad за стари лица половината зашт

DEN 611.52
LinenWizard 艾草颈椎贴腰颈椎贴膝盖帖正品艾灸护颈贴颈生姜旗舰Wormwood Грлото на Паста Половината на Грлото на Паста Коленото Паста Вистински
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LinenWizard 艾草颈椎贴腰颈椎贴膝盖帖正品艾灸护颈贴颈生姜旗舰Wormwood Грлото на Паста Половината на Грлото на Паста Коленото Паста Вистински

健康贴,艾柱,Здравје налепници, Ezhu 艾灸贴,艾叶,Moxibustion стап, moxa лист 产品属于爱的健康,爱家人就带回家,Производи п

DEN 1085.04
MBVBN天才百穴灸套装艾柱随身灸艾灸盒厂家批发艾眼艾柱艾眼贴一件代发genius Сто Точка moxibustion Поставите Moxa Стап Преносни moxibustion moxibustion
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MBVBN天才百穴灸套装艾柱随身灸艾灸盒厂家批发艾眼艾柱艾眼贴一件代发genius Сто Точка moxibustion Поставите Moxa Стап Преносни moxibustion moxibustion

MBVBN天才百穴灸套装艾柱随身灸艾灸盒厂家批发艾眼艾柱艾眼贴一件代发geniсто точка moxibustion поставите moxa стап преносни moxibustion

DEN 996.00