• Неодамнешно
ProLEDSupply Solar Flare Аквариум DIY LED Светло Барови 440-450nm Сина(5x3w Led диоди)-Ретро Одговара

ProLEDSupply Solar Flare Аквариум DIY LED Светло Барови 440-450nm Сина(5x3w Led диоди)-Ретро Одговара

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

Вклучувајќи 5 x 3w висока моќност ЛЕР.Фабриката за лемење барови со голема трајност.Лесно Прикачување и лемење ако е потребно.Не мора да лемење ЛЕР.Секој лер е 3.0-4.0 v и 700m A.Нови Соларни Одблесокот LED DIY Светлина Барови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fluval WiFi LED Контролер, A3976
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fluval WiFi LED Контролер, A3976

Независна контрола на најмногу две 2.0 LED светилки.Работи од вашиот мобилен уред (apple ios или android).Целосно с

DEN 1463.76
Germerse Аквариум Клип Светилка, Растенија Растат Светилка Ултра-Тенок Школка Водоотпорен Clip-За Светилка Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Germerse Аквариум Клип Светилка, Растенија Растат Светилка Ултра-Тенок Школка Водоотпорен Clip-За Светилка Водоотпорен

Клипот светилка може да биде лесно да се инсталира на риба резервоарот, повеќе лесен за употреба.Не само

DEN 400.80