• Неодамнешно
Aquanetta Рака-Светли Аквариум Цевка, 183 x 61 mm

Aquanetta Рака-Светли Аквариум Цевка, 183 x 61 mm

Buyers rating:
DEN 566.88

Количина на стоки

Голема криенка за поголемите риби.Двете страни се отвори за да се овозможи циркулација на вода.Станот дното спречува од тркалање.Изгорени во 1200 целзиусови степени.Целосна пасивност кон водата хемија во резервоарот.Керамички рачно изработени цевка за аквариум жители, светли.Цевки отворен од двете страни, срамнети со земја дното.Директно завршетоци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Annadue Подводни Светлина, со Меурче светилка, Шарени Риби Резервоарот светилка за Риба Тенкови за Риба Езерца(Европската
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Annadue Подводни Светлина, со Меурче светилка, Шарени Риби Резервоарот светилка за Риба Тенкови за Риба Езерца(Европската

3 мини вшмукување чаши на дното на светлината ќе ви помогне да се поправи светлина во резервоарот.Гас ра

DEN 1468.80
Aqueon Aq LED Дополнителен Комплет 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Aqueon Aq LED Дополнителен Комплет 10

Жив LED осветлување помага да се донесе вашиот водната средина за живот!.Вклучува : 10 литри стакло Аквариу

DEN 2226.24
Germerse Аквариум Клип Светилка, Растенија Растат Светилка Ултра-Тенок Школка Водоотпорен Clip-За Светилка Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Germerse Аквариум Клип Светилка, Растенија Растат Светилка Ултра-Тенок Школка Водоотпорен Clip-За Светилка Водоотпорен

Клипот светилка може да биде лесно да се инсталира на риба резервоарот, повеќе лесен за употреба.Не само

DEN 400.80
Аквариум Клип Светлина Растителни Раст Светлина Водоотпорен Clip-за Светилка Тенок LED Аквариум Светлина Растенија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Аквариум Клип Светлина Растителни Раст Светлина Водоотпорен Clip-за Светилка Тенок LED Аквариум Светлина Растенија

Високо квалитетен материјал и ултратенок школка, која е лесен и, исто така, екопријателски.Клипот свети

DEN 2222.40
Kessil Спектрален Контролер X
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kessil Спектрален Контролер X

Со 010 V порта вие треба да ги користите постара Единица Линк Кабел (не се вклучени со Контролер X).Рачен Ре

DEN 2376.00