• Неодамнешно
ProLEDSupply Solar Flare Аквариум DIY LED Светло Барови 460-475nm Сина(5x3w Led диоди)-Ретро Одговара

ProLEDSupply Solar Flare Аквариум DIY LED Светло Барови 460-475nm Сина(5x3w Led диоди)-Ретро Одговара

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

Вклучувајќи 5 x 3w висока моќност ЛЕР по бар.Фабриката за лемење барови со голема трајност.Лесно Прикачување и лемење ако е потребно.Не мора да лемење ЛЕР.Секој лер е 3.0-4.0 v и 700m A. 460-475nm Кралска Сина.Нови Соларни Одблесокот LED DIY Светлина Барови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Annadue Подводни Светлина, со Меурче светилка, Шарени Риби Резервоарот светилка за Риба Тенкови за Риба Езерца(Европската
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Annadue Подводни Светлина, со Меурче светилка, Шарени Риби Резервоарот светилка за Риба Тенкови за Риба Езерца(Европската

3 мини вшмукување чаши на дното на светлината ќе ви помогне да се поправи светлина во резервоарот.Гас ра

DEN 1468.80
Електрични Фантазија Медуза Светлина со 6 Бојата се Менува, Медуза Резервоарот Аквариум Расположение Светлина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Фантазија Медуза Светлина со 6 Бојата се Менува, Медуза Резервоарот Аквариум Расположение Светлина

【Уживаат во Мир и Спокојство на Океанот】На Медуза Лава Светилка донесат реални бараат медуза, со корис

DEN 1343.76
Aqueon Aq LED Дополнителен Комплет 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Aqueon Aq LED Дополнителен Комплет 10

Жив LED осветлување помага да се донесе вашиот водната средина за живот!.Вклучува : 10 литри стакло Аквариу

DEN 2226.24