• Неодамнешно
Homyl Висока Betta Комплет Мини 10x10x16cm Аквариум Резервоарот LED Светилка

Homyl Висока Betta Комплет Мини 10x10x16cm Аквариум Резервоарот LED Светилка

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

* Транспарентен акрилик тело со совршен агол на гледање, со прекрасен декор за дом и канцеларија. * Високо на акрилик материјал, не е лесно да се загрози и трајни производи за употреба. * Вклучува LED светлина која го осветлува од погоре. * Ефикасен, лесен, едноставен за користење, е нашата дирекција за љубители на животните.Ќе бидете исклучително задоволни да се купи овој многу корисен производ. * Погоден за повеќето мали риби особено за betta,се тркалаат,и др.Опис : - Транспарентно акрилик тело со совршен агол на гледање, со прекрасен декор за дом и канцеларија. - Правец на акрилик материјал, не е лесно да се загрози и трајни производи за употреба. - Вклучува LED светлина која го осветлува од погоре. - Погоден за повеќето мали риби особено за betta,се тркалаат,и др. - Ефикасен, лесен, едноставен за користење, е нашата дирекција за љубители на животните.Ќе бидете исклучително задоволни да се купи овој многу корисен производ.Спецификација : - Материјал : Акрилик Големина(Dxšxv) : Прибл. 10x10x16cm/3.94x3.94x6.30inch Package Вклучува : 1 Парче Мали Риби Tank Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаква од големината погоре.Dueto на светлосни ефекти, monitor settings,итн.Таму би можело да биде someslight разликата во бојата на слики и вистинскиот објект.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на стоката

- Material:
Acrylic
- Size(LxWxH):
Approx. 10x10x16cm/3.94x3.94x6.30inch
Package Includes:
1 Piece Small Fish Tank :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the the size above. :
Dueto the lighting effects, monitor settings,etc.There could be someslight difference in the color of the pictures and the actual item. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Купувачи како што сакаат

Aqueon Aq LED Дополнителен Комплет 10
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Aqueon Aq LED Дополнителен Комплет 10

Жив LED осветлување помага да се донесе вашиот водната средина за живот!.Вклучува : 10 литри стакло Аквариу

DEN 2226.24
Електрични Фантазија Медуза Светлина со 6 Бојата се Менува, Медуза Резервоарот Аквариум Расположение Светлина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрични Фантазија Медуза Светлина со 6 Бојата се Менува, Медуза Резервоарот Аквариум Расположение Светлина

【Уживаат во Мир и Спокојство на Океанот】На Медуза Лава Светилка донесат реални бараат медуза, со корис

DEN 1343.76
Седум Господар Подводни LED Аквариум Светлина, Безжичниот Далечински Управувач & Прирачник за Контрола на Риба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Седум Господар Подводни LED Аквариум Светлина, Безжичниот Далечински Управувач & Прирачник за Контрола на Риба

【Висока Осветленост】5050 SMD светлина го прави вашиот аквариум светла 35% посветла од останатите и исто та�

DEN 311.76
Annadue Подводни Светлина, со Меурче светилка, Шарени Риби Резервоарот светилка за Риба Тенкови за Риба Езерца(Европската
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Annadue Подводни Светлина, со Меурче светилка, Шарени Риби Резервоарот светилка за Риба Тенкови за Риба Езерца(Европската

3 мини вшмукување чаши на дното на светлината ќе ви помогне да се поправи светлина во резервоарот.Гас ра�

DEN 1468.80