• Неодамнешно
ISTA АКО-648 Висат-На Оддалеченост Одгледувачот Кутија

ISTA АКО-648 Висат-На Оддалеченост Одгледувачот Кутија

Buyers rating:
DEN 414.00

Количина на стоки

Големина : 5.5 x 10 x 5.25 во.Висат-на воздух-управувано поделба одгледувачот кутија.Погоден за одделување на агресивни риби, бебе риби, и слаби риби.Лесно да се одржува, без да влијаат на риби во одвојување кутија.Може да се користи за слатководни и Saltwater аквариуми.ISTA Висат-На оддалеченост кутија.Совршен за одделување на бебето или слаби риби.Лесен за одржување и промена на водата.Одличен за слатководни и saltwater аквариуми.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Не Разговара со Мене. Јас сум Аквариум Одржување. Две Тон 11oz Кригла, Аквариум Одржување на Присутни Од, Брилијантен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не Разговара со Мене. Јас сум Аквариум Одржување. Две Тон 11oz Кригла, Аквариум Одржување на Присутни Од, Брилијантен

Аквариум Одржување на Две Тон Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие

DEN 456.00
Црвеното Море 42081 Нето Маска, 36
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Црвеното Море 42081 Нето Маска, 36

Погоден за повеќето отворени врвот аквариуми.Екстра јаки, прилагодена алуминиумски профили 8мм (5 / 16") те

DEN 1632.48
Хексагонална Риба Резервоарот, Фенер Форма Риба Резервоарот Мулти‑Прикажување и Сите Круг Благодарност Пластични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хексагонална Риба Резервоарот, Фенер Форма Риба Резервоарот Мулти‑Прикажување и Сите Круг Благодарност Пластични

Тоа е мулти‑прикажување и сите круг на благодарност и можат да бидат помешани со дизајн.Со супер капка

DEN 1250.40
Среќа е Аквариум Одржување. Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, Шега Аквариум Одржување на Подароци, За Пријатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќа е Аквариум Одржување. Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, Шега Аквариум Одржување на Подароци, За Пријатели

Аквариум Одржување 12oz Camper Кафе Кригла.Нерѓосувачки челик со емајл заврши.Миењето на рацете со благ дете

DEN 1879.20
MarineLand DEIONIZING Смола 12/7.76 ОЗ (AQ-78236)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MarineLand DEIONIZING Смола 12/7.76 ОЗ (AQ-78236)

Хемиски филтрација : го намалува амонијак и нитрат во слатководни аквариуми.Компатибилност : Погоден за

DEN 323.76