• Неодамнешно
YFQHDD Геометрија ПИ Интелигентни modularity Риба Резервоарот Aquaponics Екосистем Градина Еколошки Риба Резервоарот Аквариум Транспарентен (Боја : 15L Истражување)

YFQHDD Геометрија ПИ Интелигентни modularity Риба Резервоарот Aquaponics Екосистем Градина Еколошки Риба Резервоарот

Buyers rating:
DEN 4318.80

Количина на стоки

Материјал : бело стакло, школка АБС материјал.Боја : замрзнатите бела.Боја класификација : Истражување верзија 15 L, amphibious верзија 30 L.Применливи сценарија : Office, биро, компанија, дневна соба.Содржи 18 LED чип светла, која може да се постигне 16 милиони бои и светлина корекција.Тоа исто така може да биде вклучен за да streamer режим за да додадете еден допир на боја на расположението со бескрајно се менува светлината.Име : Дескриптивна Геометрија·ПИ Интелигентни Модуларен Риба Резервоарот Истражување Edition Material : бело стакло, школка ABS material Color : фрост white Product големина : 384mm X225mm×280mm Rated моќ : 48 WRated напон : 12 VThe истражување верзија вклучува : риба резервоарот тело, филтер модул, автоматски фидер, греење род, вода промена на цевка, адаптер, manual Name : Дескриптивна Геометрија·ПИ Интелигентни Модуларен Риба Резервоарот Amphibious Edition Material : бело стакло, школка ABS material Color : фрост white Product големина : 384mm X306mm X370mm Rated моќ : 120 WRated напон : 24 VThe amphibious верзија вклучува : риба резервоарот тело, филтер модул, автоматски фидер, греење род, еколошки цвет тенџере, вода промена на цевка, адаптер, manual Note : 1.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, вистинската големина може да биде малку поинаков. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Бидејќи светлината е различна од екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Црвеното Море 42081 Нето Маска, 36
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Црвеното Море 42081 Нето Маска, 36

Погоден за повеќето отворени врвот аквариуми.Екстра јаки, прилагодена алуминиумски профили 8мм (5 / 16") те

DEN 1632.48
Среќа е Аквариум Одржување. Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, Шега Аквариум Одржување на Подароци, За Пријатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќа е Аквариум Одржување. Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, Шега Аквариум Одржување на Подароци, За Пријатели

Аквариум Одржување 12oz Camper Кафе Кригла.Нерѓосувачки челик со емајл заврши.Миењето на рацете со благ дете

DEN 1879.20
MarineLand DEIONIZING Смола 12/7.76 ОЗ (AQ-78236)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MarineLand DEIONIZING Смола 12/7.76 ОЗ (AQ-78236)

Хемиски филтрација : го намалува амонијак и нитрат во слатководни аквариуми.Компатибилност : Погоден за

DEN 323.76
Хексагонална Риба Резервоарот, Фенер Форма Риба Резервоарот Мулти‑Прикажување и Сите Круг Благодарност Пластични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хексагонална Риба Резервоарот, Фенер Форма Риба Резервоарот Мулти‑Прикажување и Сите Круг Благодарност Пластични

Тоа е мулти‑прикажување и сите круг на благодарност и можат да бидат помешани со дизајн.Со супер капка

DEN 1250.40
Не Разговара со Мене. Јас сум Аквариум Одржување. Две Тон 11oz Кригла, Аквариум Одржување на Присутни Од, Брилијантен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не Разговара со Мене. Јас сум Аквариум Одржување. Две Тон 11oz Кригла, Аквариум Одржување на Присутни Од, Брилијантен

Аквариум Одржување на Две Тон Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие

DEN 456.00