• Неодамнешно
XLSQW Стакло Фонтана Водопад Риба Резервоарот Аквариум Керамички Метал Гроздобер Ковано Железо со Atomization, Пумпа за Вода, Светилка за Домашна Канцеларија Tabletop Затворе

XLSQW Стакло Фонтана Водопад Риба Резервоарот Аквариум Керамички Метал Гроздобер Ковано Железо со Atomization,

Buyers rating:
DEN 7898.64

Количина на стоки

Овој затворен вода функција е совршен додаток на дом, канцеларија или канцеларија каде сакате да го додадете чувство на релаксација, Неговите стилски изглед го прави идеален аквариум за секој дом или канцеларија, Тоа е добар подарок за некој се грижи за тебе.Изработени од керамика, овој водопад риба резервоарот е издржлив за да трае долго.Пумпата циркулира вода, додавајќи смирувачки звуци на јавните вода на секој дом патио или канцеларија амбиент.Земјата на чудата, светлината ќе се менуваат, и светлината ќе преку вода и магла да се направи фантастична атмосфера, Тоа е детално ја направи за да им даде на луѓето прекрасен природен шарм.Оваа фонтана е класичен и елегантен, со смирување на квалитетот на вашиот дом. 10.6x10.6x14.5 инчи, Стакло резервоарот капацитет е околу 0.5 литри, Керамички сад капацитет е околу 0.65 литри, за на маса, centerpieces, канцеларија, дневна соба, создавајќи една телевизија пареа од вода за да се бригантина ќе среќа, добар Фенг Шуи.LED осветлувањето може да обезбеди спокојство и смиреност светлина.Оваа фонтана водопад риба резервоарот додава мода и спокојство во вашиот дом или канцеларија.Добар подарок идеја класичните круг како шише, водата тече од зелено стакло лисја, на fairyland магла, промена на светлина, и керамички тенџере, да соновни вода-средина на вашата маса.Humidification во зима, Tabletop фонтана вода-велосипедизам систем-вода-велосипедизам систем го прави на водни текови и секогаш, и водопадот ќе се кандидира од листовите.Вашите риби резервоарот повеќе нема да биде motionless.Име На Производ : Водопад Aquarium Function : Humidifier Size : 10.6x10.6x14.5 inch Material : керамика, стакло, метал; Што е вклучена?Стакло резервоарот, Керамички сад, Метал заграда, пумпа за Вода, Atomizer, Стакло ball Note : 1.На betta не е препорачливо, бидејќи тоа може да скокаат.2.Рибите во слики се само за да покаже колку е голема садот е.На Стакло резервоарот е мал,не се погодни за повеќето риби.3.Дури и без риби, тоа е исто така добар фенг шуи пејзаж декорација /уметнички дела.4.Не ја отворите nebulizer за повеќе од 2 часа во исто време.Се обрне внимание на навремено хидратација во керамички сад.5. Во однос на големината и бојата на кожата, поради прирачник за мерење, постојат некои отстапувања во големината, ве молиме да се разбере.6. Боја : Поради телефонот, осветлување и изглед, боја ќе бидат малку различни, но тоа нема да влијае на севкупниот изглед на производот; се надевам дека за да се разбере.7. Овој производ содржи само самиот производ, други предмети се пукање реквизити, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MarineLand DEIONIZING Смола 12/7.76 ОЗ (AQ-78236)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MarineLand DEIONIZING Смола 12/7.76 ОЗ (AQ-78236)

Хемиски филтрација : го намалува амонијак и нитрат во слатководни аквариуми.Компатибилност : Погоден за

DEN 323.76
Виц Аквариум Одржување на Подароци, Аквариум Одржување е Поевтино Отколку Терапија, Аквариум Одржување на Две
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виц Аквариум Одржување на Подароци, Аквариум Одржување е Поевтино Отколку Терапија, Аквариум Одржување на Две

Аквариум Одржување на Две Тон Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие �

DEN 478.80
Среќа е Аквариум Одржување. Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, Шега Аквариум Одржување на Подароци, За Пријатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќа е Аквариум Одржување. Аквариум Одржување 12oz Camper Кригла, Шега Аквариум Одржување на Подароци, За Пријатели

Аквариум Одржување 12oz Camper Кафе Кригла.Нерѓосувачки челик со емајл заврши.Миењето на рацете со благ дете

DEN 1879.20