• Неодамнешно
ELDA Алатка Торба со Патент и Клуч се Тркалаат Торба Торбичка Тешки Мулти-Цел Организатор и Складирање

ELDA Алатка Торба со Патент и Клуч се Тркалаат Торба Торбичка Тешки Мулти-Цел Организатор и Складирање

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Премиум квалитет на материјали : На торбичка кеси за алатки е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, кој не е лесно да се скрши, силна и погоден за носене, и ткаенина има добра отпорност на вода.Оваа zippered торбичка во собата може да се заштити вашиот алатки и други предмети.Големина на ditty торба сет : Овој молив кеси со патент е 12.5 x 7.87 инчи/31.75 × 20 cm, па оваа алатка торбичката е поголем од повеќето competiting производи.Димензии на алатка торба организатор : алатката се тркалаат торба ги работите одделени и заедно во исто време.Се расплетува, големина : 18.9x11 инчен/ 48x29 cm (L x W), навива големина : 11x9 инчен/ 29x23 cm.Комунални дизајн на овој автомобил алатка торба : преносни алатка торба може да се задржи вашата алатки во место за време на транспортот помеѓу работните места и со неговата погодно roll-up дизајн, можете лесно да ги собереш и да си одат.На засилен врска со безбедноста тока помогне да безбедно се одржи алатка заврши затворени.Пространа дизајн : 2 џебови во внатрешноста на оваа голема молив торбичка за дополнителна меморија.5 бои и транспарентна пластика комората е лесно да се класифицираат и да се направи разлика вашиот алатки и други работи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат