• Неодамнешно
Половината Торба, Алатка за Складирање Торбичка со Висок Капацитет Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Тешки Товарот за Дневни Потреби за Хардвер Делови

Половината Торба, Алатка за Складирање Торбичка со Висок Капацитет Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Тешки Товарот

Buyers rating:
DEN 489.36

Количина на стоки

[ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН] алатката организатор торба е пренослив дизајн, може да биде добро фиксиран на половината, многу погодна за отворен операција. [ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ] Ова е половината торба со повеќе џебови дизајн, што е погодно за алатки за складирање и организирање. [ШИРОК АПЛИКАЦИИ] Може да се користи како хардвер алатка организатор торба, индустриски делови складирање торба или билет за собирање торба. [ГОЛЕМИ ТОВАРОТ] дното на половината торба е задебелена, со тешки товарот и долг животен век. [ОКСФОРД ТКАЕНИНА] Направен од дебела оксфорд ткаенина материјал, со отпорност на абење и добри перформанси водоотпорен.Функција : 1. [ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ] Ова е половината торба со повеќе џебови дизајн, што е погодно за алатки за складирање и организирање.2. [ОКСФОРД ТКАЕНИНА] Направен од дебела оксфорд ткаенина материјал, со отпорност на абење и добри перформанси водоотпорен.3. [ГОЛЕМИ ТОВАРОТ] дното на половината торба е задебелена, со тешки товарот и долг животен век.4. [ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН] алатката организатор торба е пренослив дизајн, може да биде добро фиксиран на половината, многу погодна за отворен операција.5. [ШИРОК АПЛИКАЦИИ] Може да се користи како хардвер алатка организатор торба, индустриски делови складирање торба или билет за собирање торба.Спецификација : Предмет Тип : Половината Bag Product Материјал : Оксфорд Cloth Product Боја : Виолетова Црна Пакет Листа : 1 x Алатка Торба.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Waist Bag
Product Material:
Oxford Cloth
Product Color:
Purple Black
Package List:
1 x Tool Bag :

Купувачи како што сакаат

Преносни Складирање Торба, Преносни 6 Џебови Голем Капацитет Градина Алатка Торба Трајни производи за Отворено
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Складирање Торба, Преносни 6 Џебови Голем Капацитет Градина Алатка Торба Трајни производи за Отворено

Високо Квалитетен Материјал : Трајни, со користење на Оксфорд ткаенина материјал, производот е со добар

DEN 772.80
FENXIXI Оксфорд Ткаенина Водоотпорен Алатка за Складирање Торба Половината Пакет за Шрафцигер Ореви Вежба Ножици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FENXIXI Оксфорд Ткаенина Водоотпорен Алатка за Складирање Торба Половината Пакет за Шрафцигер Ореви Вежба Ножици

100% сосема нов и висок квалитет.Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, практична и издржлива.Ле

DEN 4260.00
JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 400.80
ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор

★[Џеб] : Нашата страна има повеќе џебови, која може да се одржи на алатки ви треба додека да се потсетиме

DEN 918.96
HMGANGA Оксфорд Ткаенина Алатка Торба Градина Алатка Торба за Чување Торба за Уредување на Алатка Преносни Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HMGANGA Оксфорд Ткаенина Алатка Торба Градина Алатка Торба за Чување Торба за Уредување на Алатка Преносни Преносни

Стави сите ваши алатки во едно место : користете нашата мултиџеб кофа за полнење да конвертирате било ст

DEN 2179.20