• Неодамнешно
HMGANGA Мулти-Џеб Градинарство Алатка за Складирање Торба Оксфорд Ткаенина Push Копчето Чанта Shovels Rakes Screwdrivers Организатор Градина Додатоци Алатка Торба (Боја : Армија Зе?

HMGANGA Мулти-Џеб Градинарство Алатка за Складирање Торба Оксфорд Ткаенина Push Копчето Чанта Shovels Rakes

Buyers rating:
DEN 1687.20

Количина на стоки

Стави сите ваши алатки во едно место : користете нашата мулти-џеб кофа за полнење да конвертирате било стандард галон кофа во еден лесен-за-носат алатка појас!Организирајте ги вашите неуредна отфрлени алатки и да ви обезбеди со удобен и лесен-за-користење storage manager.Повеќе внатрешни и надворешни џебови : Нашата кофа алатка организаторот може да ви обезбеди со размена на инстант организација.Џебовите на разни големини може да се постигне оптимално складирање, притоа ослободувајќи до внатрешната кофа простор за други предмети.Големо отварање, лесен за користење : може да се одржи многу рака алатки и електрични алатки.Надворешен џеб ви овозможува лесно да пристапите на помали алатки или поединечни предмети, додека одржување на центарот на барел отворен за голем капацитет за складирање.Тоа може да биде брзо и лесно да се претвори во вашата лента со алатки/торба, и може да носи или да ги зачувате вашите прирачник/електрични алатки и прибор.Услугата Гарантира : Можете да ни испратите е-маил ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, ние ќе ви одговори во време во рок од 12 часа, и трпеливо ви помогнат да се реши тоа.Задебелена ткаенина, повеќе носат-отпорен, силен имајќи force Multi џеб дизајн, добар помошник за да ги решат вашите tool Improve ефикасноста на работата, заштита на tools Specification : Боја : Црна, Зелена (А), Војска Зелена (Б) (Незадолжително)Големина : 34.3x17.2x30.5cm/13.5x6.77x12in Material : 600 D Оксфорд ткаенина.

Карактеристики на стоката

Color:
Black Green (A), Army Green (B) (Optional)
Size:
34.3x17.2x30.5cm/13.5x6.77x12in
Material:
600D Oxford cloth

Купувачи како што сакаат

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор

★[Џеб] : Нашата страна има повеќе џебови, која може да се одржи на алатки ви треба додека да се потсетиме

DEN 918.96