• Неодамнешно
HMGANGA Градина Алатки Ножеви се Тркалаат Торба 10 Џебови за Чување Алатка се Тркалаат Торба Организатор Водоотпорен Roll-Up Торба Електричар Поправка Алатка Торба Алатк?

HMGANGA Градина Алатки Ножеви се Тркалаат Торба 10 Џебови за Чување Алатка се Тркалаат Торба Организатор Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 1380.00

Количина на стоки

Стави сите ваши алатки во едно место : користете нашата мулти-џеб кофа за полнење да конвертирате било стандард галон кофа во еден лесен-за-носат алатка појас!Организирајте ги вашите неуредна отфрлени алатки и да ви обезбеди со удобен и лесен-за-користење storage manager.Повеќе внатрешни и надворешни џебови : Нашата кофа алатка организаторот може да ви обезбеди со размена на инстант организација.Џебовите на разни големини може да се постигне оптимално складирање, притоа ослободувајќи до внатрешната кофа простор за други предмети.Големо отварање, лесен за користење : може да се одржи многу рака алатки и електрични алатки.Надворешен џеб ви овозможува лесно да пристапите на помали алатки или поединечни предмети, додека одржување на центарот на барел отворен за голем капацитет за складирање.Тоа може да биде брзо и лесно да се претвори во вашата лента со алатки/торба, и може да носи или да ги зачувате вашите прирачник/електрични алатки и прибор.Услугата Гарантира : Можете да ни испратите е-маил ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, ние ќе ви одговори во време во рок од 12 часа, и трпеливо ви помогнат да се реши тоа.Задебелена ткаенина, повеќе носат-отпорен, силен имајќи force Multi џеб дизајн, добар помошник за да ги решат вашите tool Improve ефикасноста на работата, заштита на tools Specifications : Предмет тип : Алатка за складирање bag Material : Водоотпорен canvas Color : Green Hole дијаметар : 5cm/1.96 inch Item големина : 53*32*3cm/20.83*12.58*1.18 инч(L*W*H)Тежина : 170g/6oz Packing листа 1*Алатка за складирање торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FENXIXI Оксфорд Ткаенина Водоотпорен Алатка за Складирање Торба Половината Пакет за Шрафцигер Ореви Вежба Ножици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FENXIXI Оксфорд Ткаенина Водоотпорен Алатка за Складирање Торба Половината Пакет за Шрафцигер Ореви Вежба Ножици

100% сосема нов и висок квалитет.Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, практична и издржлива.Ле

DEN 4260.00