• Неодамнешно
HMGANGA Оксфорд Ткаенина Алатка Торба Градина Алатка Торба за Чување Торба за Уредување на Алатка Преносни Преносни Голем Капацитет за Складирање Торба Алатка Торба (

HMGANGA Оксфорд Ткаенина Алатка Торба Градина Алатка Торба за Чување Торба за Уредување на Алатка Преносни Преносни

Buyers rating:
DEN 2179.20

Количина на стоки

Стави сите ваши алатки во едно место : користете нашата мулти-џеб кофа за полнење да конвертирате било стандард галон кофа во еден лесен-за-носат алатка појас!Организирајте ги вашите неуредна отфрлени алатки и да ви обезбеди со удобен и лесен-за-користење storage manager.Повеќе внатрешни и надворешни џебови : Нашата кофа алатка организаторот може да ви обезбеди со размена на инстант организација.Џебовите на разни големини може да се постигне оптимално складирање, притоа ослободувајќи до внатрешната кофа простор за други предмети.Големо отварање, лесен за користење : може да се одржи многу рака алатки и електрични алатки.Надворешен џеб ви овозможува лесно да пристапите на помали алатки или поединечни предмети, додека одржување на центарот на барел отворен за голем капацитет за складирање.Тоа може да биде брзо и лесно да се претвори во вашата лента со алатки/торба, и може да носи или да ги зачувате вашите прирачник/електрични алатки и прибор.Услугата Гарантира : Можете да ни испратите е-маил ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, ние ќе ви одговори во време во рок од 12 часа, и трпеливо ви помогнат да се реши тоа.Задебелена ткаенина, повеќе носат-отпорен, силен имајќи force Multi џеб дизајн, добар помошник за да ги решат вашите tool Improve ефикасноста на работата, заштита на tools Specification : Тежина : околу 253g Size : 31x25x14.5cm/12.2x9.84x5.7in Material : Оксфорд cloth Color : зелена.

Карактеристики на стоката

Weight:
about 253g
Size:
31x25x14.5cm/12.2x9.84x5.7in
Material:
Oxford cloth
Color:
green

Купувачи како што сакаат