• Неодамнешно
HMGANGA Градинарство Алатка Торба Преносни Згусне Платно Градина Алатка Поставите Складирање Торба Отворено Работа Алатка Организатор Мулти Џеб Tote Градина Торба Ала

HMGANGA Градинарство Алатка Торба Преносни Згусне Платно Градина Алатка Поставите Складирање Торба Отворено

Buyers rating:
DEN 1711.20

Количина на стоки

Стави сите ваши алатки во едно место : користете нашата мулти-џеб кофа за полнење да конвертирате било стандард галон кофа во еден лесен-за-носат алатка појас!Организирајте ги вашите неуредна отфрлени алатки и да ви обезбеди со удобен и лесен-за-користење storage manager.Повеќе внатрешни и надворешни џебови : Нашата кофа алатка организаторот може да ви обезбеди со размена на инстант организација.Џебовите на разни големини може да се постигне оптимално складирање, притоа ослободувајќи до внатрешната кофа простор за други предмети.Големо отварање, лесен за користење : може да се одржи многу рака алатки и електрични алатки.Надворешен џеб ви овозможува лесно да пристапите на помали алатки или поединечни предмети, додека одржување на центарот на барел отворен за голем капацитет за складирање.Тоа може да биде брзо и лесно да се претвори во вашата лента со алатки/торба, и може да носи или да ги зачувате вашите прирачник/електрични алатки и прибор.Услугата Гарантира : Можете да ни испратите е-маил ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, ние ќе ви одговори во време во рок од 12 часа, и трпеливо ви помогнат да се реши тоа.Задебелена ткаенина, повеќе носат-отпорен, силен имајќи force Multi џеб дизајн, добар помошник за да ги решат вашите tool Improve ефикасноста на работата, заштита на tools100% ризик купување алатка за полнење-ние сме целосна доверба во нашиот градинарство алатка за полнење, ако не сте задоволни со нашата градинарство алатка за полнење, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Преносни Складирање Торба, Преносни 6 Џебови Голем Капацитет Градина Алатка Торба Трајни производи за Отворено
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Складирање Торба, Преносни 6 Џебови Голем Капацитет Градина Алатка Торба Трајни производи за Отворено

Високо Квалитетен Материјал : Трајни, со користење на Оксфорд ткаенина материјал, производот е со добар

DEN 772.80