• Неодамнешно
Преносни Складирање Торба, Преносни 6 Џебови Голем Капацитет Градина Алатка Торба Трајни производи за Отворено

Преносни Складирање Торба, Преносни 6 Џебови Голем Капацитет Градина Алатка Торба Трајни производи за Отворено

Buyers rating:
DEN 772.80

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : Трајни, со користење на Оксфорд ткаенина материјал, производот е со добар квалитет, трајни и долг животен век.Таписерии Изработка : Со уникатен дизајн, градина алатка торба е добар избор за инсталирање алатки.Градина Додатоци : Голем капацитет, 6 џебови може да биде опремен со целосен сет на основни градина алатки, што е многу погодно.Широк Спектар На Употреба : опсегот на примена е погоден за сите видови на ситуации кои треба да бидат опремени со повеќе алатки.Лесен И Пренослив : Отворено градина алатка за складирање кеса, со пренослив дизајн, лесно да се носат и користат.Функција : 1. Голем капацитет, 6 џебови може да биде опремен со целосен сет на основни градина алатки, што е многу погодно.2. Отворено градина алатка за складирање кеса, со пренослив дизајн, лесно да се носат и користат.3. Издржливи, со користење на Оксфорд ткаенина материјал, производот е со добар квалитет, трајни и долг животен век.4. Обем на примена е погоден за сите видови на ситуации кои треба да бидат опремени со повеќе алатки.5. Со уникатен дизајн, градина алатка торба е добар избор за инсталирање алатки.Како да го Користите : Пакување на сите видови на градинарски алатки, можете исто така да се стави на алатки во надворешниот 6 џебови.Спецификација : Предмет Тип : Градина Алатка Bag Material : 600 D Оксфорд cloth Weight : Прибл. 406g / 14.3 oz Product Големина : Прибл. 44x39cm / 17.3x15.4in Application : Погоден за сите видови на ситуации кои треба да бидат опремени со повеќе алатки Пакет Листа : 1 Алатка Bag Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Алатката торба не содржи алатки.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Garden Tool Bag
Material:
600D Oxford cloth
Weight:
Approx. 406g / 14.3oz
Product Size:
Approx. 44x39cm / 17.3x15.4in
Application:
Suitable for all kinds of situations that need to be equipped with multiple tools
Package List:
1 Tool Bag :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. The tool bag does not contain tools. :

Купувачи како што сакаат

JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 400.80