• Неодамнешно
HMGANGA Трајни Платно Градина Алатка за Складирање Торба 8 Џебови за Чување Организатор Градинарство Алатка Tote со Ергономски Рачка за Градинарот Алатка Торба (Боја : К?

HMGANGA Трајни Платно Градина Алатка за Складирање Торба 8 Џебови за Чување Организатор Градинарство Алатка

Buyers rating:
DEN 588.24

Количина на стоки

Стави сите ваши алатки во едно место : користете нашата мулти-џеб кофа за полнење да конвертирате било стандард галон кофа во еден лесен-за-носат алатка појас!Организирајте ги вашите неуредна отфрлени алатки и да ви обезбеди со удобен и лесен-за-користење storage manager.Повеќе внатрешни и надворешни џебови : Нашата кофа алатка организаторот може да ви обезбеди со размена на инстант организација.Џебовите на разни големини може да се постигне оптимално складирање, притоа ослободувајќи до внатрешната кофа простор за други предмети.Големо отварање, лесен за користење : може да се одржи многу рака алатки и електрични алатки.Надворешен џеб ви овозможува лесно да пристапите на помали алатки или поединечни предмети, додека одржување на центарот на барел отворен за голем капацитет за складирање.Тоа може да биде брзо и лесно да се претвори во вашата лента со алатки/торба, и може да носи или да ги зачувате вашите прирачник/електрични алатки и прибор.Услугата Гарантира : Можете да ни испратите е-маил ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, ние ќе ви одговори во време во рок од 12 часа, и трпеливо ви помогнат да се реши тоа.Задебелена ткаенина, повеќе носат-отпорен, силен имајќи force Multi џеб дизајн, добар помошник за да ги решат вашите tool Improve ефикасноста на работата, заштита на tools Specifications : Име : Градинарство Алатка Tote Color : кал color Material : canvas Folding големина : околу 25*18*5cm/9.84*7.09*1.97 in Packing Листа : 1*работа во градината Алатка Tote(Не Вклучува Алатки за Презентирање на Сликата).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор

★[Џеб] : Нашата страна има повеќе џебови, која може да се одржи на алатки ви треба додека да се потсетиме

DEN 918.96
Алатката се Тркалаат Организатор Кеси Клуч Торбичка Организатор Кеси Автомобил задното Седиште Организатор Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алатката се Тркалаат Организатор Кеси Клуч Торбичка Организатор Кеси Автомобил задното Седиште Организатор Преносни

☆【Материјал 】 : Алатката се Тркалаат Организатор е направен од платно ткаенина, силна одредување на ра

DEN 357.84