• Неодамнешно
LANTRO ЈС - 1PC 25 x 36cm се Тркалаат Организатор Торба достоен на вашиот Возен Алатка Торба, Отпорен на Вода Трајни Алатка Торбичка

LANTRO ЈС - 1PC 25 x 36cm се Тркалаат Организатор Торба достоен на вашиот Возен Алатка Торба, Отпорен на Вода

Buyers rating:
DEN 304.56

Количина на стоки

Добро Издржливост : Направен од висок квалитет на платно, алатката торба е издржлив, погоден за носене, лесен и лесно да се носат.Лесен за Користење : Постои кука и јамка fastener кои би ги торба да се поставуваат еднаш е укината.Тој е дизајниран со голема џеб со патент дека може да се задржи мали објекти.Лесно да се Тркалаат и го Носат : Два еластична рака затворање fastens твојот алатка се тркалаат организатор кога се тркалаат, да не падне капка надвор.Тоа е удобен и има рачка на врвот за лесно носење.Широка Употреба : Совршен за handyman, изведувачот, HVAC мајсторот, механичар, столар, водоводџија, framer, електричар, или кабел & аудио-визуелна инсталерот.Ве молиме имајте предвид дека tools не се вклучени во клуч алатка се тркалаат.Свитлива : Стап-на fastener дизајн задржи торба да се поставуваат еднаш е укината.Карактеристики : Направен од висок квалитет на платно, алатката торба е издржлив, погоден за носене, лесен и лесно да се носат.Алатката торба може да ви помогне да се одржи и да се организираат многу мали алатки.Постои кука и јамка fastener кои би ги торба да се поставуваат еднаш е укината.Тој е дизајниран со голема џеб со патент дека може да се задржи мали објекти.Ова е одлична алатка за складирање торба за electricians за време на инсталацијата или одржување.Карактеристики : Материјал : 600 D оксфорд ткаенина се Одвиваат, Големина : 25 x 36cm / 9.84 x 14.17" Црна Торба Големина : 9.5 x 5 x 24cm / 3.74 x 1.97 x 9.45 во Боја : Како на сликата Количина : 1 Пакетот Вклучува : 1 x Торба(алатки Не се вклучени) Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HuaShslt Складирање Торба Свитлива Џеб Големина Платно Мулти-Цел Хранењето Торбичка за Цвеќиња Депонија Торбичка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HuaShslt Складирање Торба Свитлива Џеб Големина Платно Мулти-Цел Хранењето Торбичка за Цвеќиња Депонија Торбичка

Направени од рециклирани памук, оваа торба е совршен за животната средина и за вас.Тоа е направена од од�

DEN 723.36
ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор

★[Џеб] : Нашата страна има повеќе џебови, која може да се одржи на алатки ви треба додека да се потсетиме �

DEN 918.96
JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 400.80