• Неодамнешно
Auniwaig Оксфорд Платно Алатка Џебови, Целосно Прилагодливи Водоотпорен & Заштитна Работа Појас,Држејќи Клучеви Клешти Ratchets Screwdrivers Приклучоци,Црна Зголемување 1pcs

Auniwaig Оксфорд Платно Алатка Џебови, Целосно Прилагодливи Водоотпорен & Заштитна Работа Појас,Држејќи Клучеви

Buyers rating:
DEN 194.16

Количина на стоки

【Предност】-Со алатка џебови, ќе можете брзо и безбедно да ги организирате вашите чекани, навртки, моливи, ножеви, клешти, screwdrivers или било какви други алатки во вашата лента со алатки. 【Функција】- Прилагодлив ремени и кратки лигавче должина направи оваа совршена работа појас од мажите и жените од сите големини и височини.додека скратен го прави полесно да се пресврт, виткајте, клекни и се движи околу додека работите.Брзо ослободување тока е лесно да се зацврсти—не ремени или жици за да се врзуваат. 【Широк Апликации】- водоотпорен На платно штити облека против spills и нота на бојата, дамка, а завршува правејќи го овој совршен алатка појас за поправки, сликарство, занаети, бразилецот, bbq, дрво, чистење, и многу повеќе. 【Материјал】- Оксфорд Платно : Направен од силна и водоотпорен 600 D Оксфорд Платно.Ремени се двојно пораби да престилка за дополнителна сила и издржливост. 【Специјален Дизајн】- ги Штити облека против spills и на себе од летање остатоци.Ергономски дизајниран за да се еднакво дистрибуирате тежина преку рамената.Auniwaig Алатка Џебови Оксфорд Canvas Package Содржина : 1pcs x Алатка Џебови Оксфорд Canvas Specification : Материјал : Оксфорд Canvas Color : Black Overall Големина : 302 x 205mm / 11.88 инчен x 8.07 инчен (L*W )Опис : 1.Оваа алатка појас е совршен за столари, woodworkers, woodturners, electricians, machinists, господар техничари, механика, сликари, и секој кој работи на домашна проекти за подобрување на тревникот за нега, чистење и повеќе.Носат додека градинарство, бразилецот, bbqing, дрво или прави занаети од сите видови.2.Направена од ултра-силна 600 D Оксфорд платно материјал, тоа е и солза и отпорни на абразија.Тоа ќе трае низ најтешките проекти.И по цена, можете да имате еден за сите на вашите хобија и работа на проекти.3.Прилагодливи ремени и кратки лигавче должина направи оваа совршена работа појас од мажите и жените од сите големини и височини.додека скратен го прави полесно да се пресврт, виткајте, клекни и се движи околу додека работите.Брзо ослободување тока е лесно да се зацврсти—не ремени или жици за да се врзуваат.Плус водоотпорен платно штити облека против spills и нота на бојата, дамка, а завршува правејќи го овој совршен алатка појас за поправки, сликарство, занаети, бразилецот, bbq, дрво, чистење, и многу повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CSDM.AI Алатка Торба Ранец, Тешки Алатка Организатор, Платно Мулти-Оддел Електричар Мајсторот Алатка Ранец Двојно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CSDM.AI Алатка Торба Ранец, Тешки Алатка Организатор, Платно Мулти-Оддел Електричар Мајсторот Алатка Ранец Двојно

★ КАРАКТЕРИСТИКИ : електричар е ранец има долга двојно патент, кој е лесен и брз за да се префрлите.Во гл�

DEN 547.20
Количка За Професионални Electricians Алатка За Складирање Носителот Тркалаат Торба Погодно Организатор Електричар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Количка За Професионални Electricians Алатка За Складирање Носителот Тркалаат Торба Погодно Организатор Електричар

Направен од висок квалитет на платно, алатката торба е издржлив, погоден за носене, лесен и лесно да се н�

DEN 340.56
HMGANGA Градина Алатки Ножеви се Тркалаат Торба 10 Џебови за Чување Алатка се Тркалаат Торба Организатор Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HMGANGA Градина Алатки Ножеви се Тркалаат Торба 10 Џебови за Чување Алатка се Тркалаат Торба Организатор Водоотпорен

Стави сите ваши алатки во едно место : користете нашата мултиџеб кофа за полнење да конвертирате било ст

DEN 1380.00
Алатката се Тркалаат Организатор Кеси Клуч Торбичка Организатор Кеси Автомобил задното Седиште Организатор Преносни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алатката се Тркалаат Организатор Кеси Клуч Торбичка Организатор Кеси Автомобил задното Седиште Организатор Преносни

☆【Материјал 】 : Алатката се Тркалаат Организатор е направен од платно ткаенина, силна одредување на ра

DEN 357.84
JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 400.80
Мултифункционален Алатка Торба Патент Алатка Торбичка За Клешти Завртки Поправка На Хардвер Алатки За Чување(Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мултифункционален Алатка Торба Патент Алатка Торбичка За Клешти Завртки Поправка На Хардвер Алатки За Чување(Црна)

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Оваа алатка торба е направен од 600d полиестер со мазна патент затворање,

DEN 270.96
Трговци Алатка Ранец Оксфорд Ткаенина Ткаенина Алатки Меморија и Организатор Ранец Носат-Отпорни, Кеса за Електричар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Трговци Алатка Ранец Оксфорд Ткаенина Ткаенина Алатки Меморија и Организатор Ранец Носат-Отпорни, Кеса за Електричар

Висок Квалитет : Нашата алатка торба е Направен од армирано 1680 D Оксфорд ткаенина со PVC облога, тоа е водо�

DEN 822.96