• Неодамнешно
Fawcotu 3pcs Алатка Кеси,Водоотпорен Тешки Zippered Алатка за Складирање Кеси за Електричар(Црна)

Fawcotu 3pcs Алатка Кеси,Водоотпорен Тешки Zippered Алатка за Складирање Кеси за Електричар(Црна)

Buyers rating:
DEN 134.16

Количина на стоки

Материјал : Оксфорд ткаенина ткаенина се употребува, висока-перформанси материјал кој може да му одолее на триење, кинење и абразија, да се обезбеди трајност и долг животен век.Клипови : На трајни клипови на овие проекти може да бидат обесени на колекции, појас циклуси итн.Голем Капацитет : Погодно за чување на клешти, клучеви, screwdrivers, орев возачи, други мали алатки и резервни делови.Носат и организира сите ваши мала алатка битови за приклучоци и шрафцигер ги поставува, вежба битови, екстра осигурувачи, итн.Големина : Постојат три различни големини на оваа алатка за полнење да се сретнат разни потреби.Голема 9 x 7 инчи, средни 6.5 x 6 инчи, мали 6 x 5 инчи.Пакетот Вклучува : 3pcs*алатка торбичка кеси.Опис:Материјал : Оксфорд ткаенина ткаенина се употребува, висока-перформанси материјал кој може да му одолее на триење, кинење и абразија, да се обезбеди трајност и долг животен век.Големина : Постојат три различни големини на оваа алатка за полнење да се сретнат разни потреби.Голема 9 x 7 инчи, средни 6.5 x 6 инчи, мали 6 x 5 инчи.Клипови : На трајни клипови на овие проекти може да бидат обесени на колекции, појас циклуси итн.Голем капацитет : Погодно за чување на клешти, клучеви, screwdrivers, орев возачи, други мали алатки и резервни делови.Носат и организира сите ваши мала алатка битови за приклучоци и шрафцигер ги поставува, вежба битови, екстра осигурувачи, итн.Пакет : ќе добиете 3 преносни и издржливи мали намирници кеси од различни големини.Спецификација : име на Производ : алатка торбичка bags Color : black Material : Оксфорд ткаенина, PVCSize : (L*W)околу 15.2*12.7 cm/6*5inch (L*W) about16.5*15.2 cm/6.5*6inch (L*W) about22.9*17.8 cm/9*7inch Package Вклучува : 3pcs*алатка торбичка bags Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Product name:
tool pouch bags
Color:
black
Material:
Oxford cloth, PVC
Size:
(L*W)about15.2*12.7cm/6*5inch
(L*W) about16.5*15.2cm/6.5*6inch :
(L*W) about22.9*17.8cm/9*7inch :
Package Includes:
3pcs*tool pouch bags :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 0.5-2 cm differences due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JUSTZHENFENG Алатка Торба Појас Половината Џеб Случај Електричар Колекции Висок Капацитет Половината Пакет Сметководствена

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 400.80
Количка За Професионални Electricians Алатка За Складирање Носителот Тркалаат Торба Погодно Организатор Електричар
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Количка За Професионални Electricians Алатка За Складирање Носителот Тркалаат Торба Погодно Организатор Електричар

Направен од висок квалитет на платно, алатката торба е издржлив, погоден за носене, лесен и лесно да се н

DEN 340.56