• Неодамнешно
JUSTZHENFENG Оксфорд Ткаенина Преносни Хардвер Појас Носат Отпорни Организатор Практични Електричар Половината Торбичка за Складирање Алатка Торба Мулти Џебови Рака А

JUSTZHENFENG Оксфорд Ткаенина Преносни Хардвер Појас Носат Отпорни Организатор Практични Електричар Половината

Buyers rating:
DEN 737.76

Количина на стоки

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се дизајнирани да ги задоволат потребите на одржување алатки, електрични алатки, и тешки хардвер.Направени од високо-квалитет на оксфорд ткаенина, трајни и долго време да се користи.Задебелена ткаенина, носат-отпорни, и силна имајќи сила.Мулти-џеб дизајн, може да им помогне на електричар задржете многу алатки.Материјал : оксфорд ткаенина.Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се дизајнирани да ги задоволат потребите на одржување алатки, електрични алатки, и тешки хардвер.Големина : за 480x235mm Belt должина : околу 1.1 m Package се Вклучени : 1pc x алатка bag Note : 1. Поради светлината разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор

★[Џеб] : Нашата страна има повеќе џебови, која може да се одржи на алатки ви треба додека да се потсетиме �

DEN 918.96