• Неодамнешно
UMIRIKO Божиќ Јута Burlap Tote Кеси,Обновливи Јута Кеси,Намирници Шопинг Кеси со Целосна Gusset,Мека Памучна Рачки за Женска Црвено Снегулки 20240061

UMIRIKO Божиќ Јута Burlap Tote Кеси,Обновливи Јута Кеси,Намирници Шопинг Кеси со Целосна Gusset,Мека Памучна

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

【Издржлив Материјал】UMIRIKO јута tote кесички се направени од 100% Burlap Ткаенина (Ткаенина од Јута).Tote кеси се обновливи, biodegradable, и рециклираат. 【Еко-Пријателски】Помогне да се заштитат животната средина преку намалување на потребата за хартија и пластични кеси.burlap подарок кеси се голем еко-пријателски обновливи опција што не се создаде било отпад. 【Флексибилна Употреба】UMIRIKO burlap подарок tote кеси со рачки се совршени за деверуша, свадба добредојдовте, плажа, базен, излети, училиште, работа, патување, салата, свадба, роденден, Божиќ подарок, рекламирање материјали, промотивни потреби, лица корист кеси, намирници шопинг, DIY, уметност и занаети, денот на Вљубените, годишнина и повеќе. 【Креативен Дизајн】Нашите јута tote кеса не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елегантен!Прекрасни и уникатни дизајни на шишиња ги направи совршено прилагодени за жените и мажите.Тие се исто така одличен подарок идеја!Можете исто така да го користите јута tote торба како подарок за вашата сопруга, девојка, добар пријател, колега. 【Лесен за Употреба и Грижа】Burlap tote кеси се дизајнирани со големи отвори џеб оддел за лесен и брз пристап до храна, паричник, телефон, очила за сонце или други предмети внатре.Нашите јута обновливи намирници кеси се лесно да се грижи, само да ги сува по употребата.Исто така можете да ги користите за рекламирање на вашата бизнис или трговија покажува.Пакетот Вклучува : 1 PC Resuable Јута Burlap Tote Торба Шема : Една Страна Печатени Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZPFQFC Електричар Алатка Торба, Електрични и Одржување Алатка, Складирање Торба Торбичка Носителот Алатка Организатор

★[Џеб] : Нашата страна има повеќе џебови, која може да се одржи на алатки ви треба додека да се потсетиме �

DEN 918.96
FENXIXI Оксфорд Ткаенина Водоотпорен Алатка за Складирање Торба Половината Пакет за Шрафцигер Ореви Вежба Ножици
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FENXIXI Оксфорд Ткаенина Водоотпорен Алатка за Складирање Торба Половината Пакет за Шрафцигер Ореви Вежба Ножици

100% сосема нов и висок квалитет.Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, практична и издржлива.Ле�

DEN 4260.00
HuaShslt Складирање Торба Свитлива Џеб Големина Платно Мулти-Цел Хранењето Торбичка за Цвеќиња Депонија Торбичка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HuaShslt Складирање Торба Свитлива Џеб Големина Платно Мулти-Цел Хранењето Торбичка за Цвеќиња Депонија Торбичка

Направени од рециклирани памук, оваа торба е совршен за животната средина и за вас.Тоа е направена од од�

DEN 723.36