• Неодамнешно
Othmro Анти-Статички Завртки Послужавник, Тешко Пластични Завртки Фах Носителот 3,5 мм-4.0 мм Црно 1pcs

Othmro Анти-Статички Завртки Послужавник, Тешко Пластични Завртки Фах Носителот 3,5 мм-4.0 мм Црно 1pcs

Buyers rating:
DEN 153.36

Количина на стоки

【Спецификација】- Боја : Црна ; Пакет Содржина : 1 BUC x Завртка Послужавник,Секоја Големина 140 x 90 x 25мм,160 дупки. 【Одговара за】- се Работи за 3,5 мм-4.0 mm завртки. 【Материјал】- Направени во PP пластика ,долго користење на живот. 【Лесен за Употреба】- Стави на делумно завртки со цел, направи крстот страна со лицето нагоре, операторот треба само да се апсорбираат завртка со електрична завртка возачот, што може да се подобри брзина на заклучување со завртки. 【Предност】- Држи вашиот завртки во место за лесно да ги најдете.Никогаш не се во неволја да ги собереш вашиот завртки повторно.Ефикасно се избегнува лоша последица на завртката по рака контакти метална завртка.Опис на производот Карактеристики : носителот може да се стави на делумно завртки со цел, направи крстот страна со лицето нагоре, операторот треба само да се апсорбираат завртка со електрична завртка возачот, што може да се подобри брзина на заклучување со завртки.Спецификација : Материјал : ПП Пластични Одговара Завртки Големина : 3.5 mm-4.0 мм.

Карактеристики на стоката

Material :
PP Plastic
Fit Screws Size:
3.5mm-4.0mm

Купувачи како што сакаат