• Неодамнешно
Виски Decanter Вино Decanter Виски Чаша Сет Од 2, Европски Стил Коктел Аристократски Исклучителна Шарени Дизајн Виски Очила, За Алкохол Алкохол Бурбон & Старомодни Коктели D

Виски Decanter Вино Decanter Виски Чаша Сет Од 2, Европски Стил Коктел Аристократски Исклучителна Шарени Дизајн

Buyers rating:
DEN 1680.00

Количина на стоки

Луксузен Дизајн : Сè за овој бар комплет собата е направен со одлични материјали кои ќе го положат тестот на времето.Врвен изработка - Сите наши виски очила се рака - разнесени од највисок квалитет ултра - транспарентно кристали со максимална јасност и сјај.Старомодна чаша пиво - Дебел база, права линија,octagon, транспарентно стакло, овој елегантен гимнастик првенство има старомоден дизајн и е - мора да има за вашиот гимнастик серија, тоа ќе ја зајакне вашата пиење искуство!.Совршен пијалок за вас - тешки - должност гимнастик стакло е идеален за виски,водка,виски, бурбон виски и речиси сите духови!. 100% Виски Чаша - Нашите класична виски чаша е направен од високо - квалитет ултра - чисто стакло за да се осигура безбедноста на вашиот пијалок и да се обезбеди дека виски задржува температура.На машина за миење садови е безбедно и препорачливо е да се мијат со рака.Својата класа и стил го прави совршен додаток на вашиот почетен barware серија и ќе ги импресионира вашите гости следниот пат кога ќе имате некоја домашна свеченост или било каква формална забавни настани, креирање на разбраното стил.Визуализира престиж и софистицираност на нашите блескави виски decanter сет ќе додадете на вклучена или дома бар.Премиум виски очила се направени од кристално чисто стакло, да ги задржи вашите пијалоци безбеден и се грижи виски задржува температура.Уникатен длабоко намали класици шари, дизајнот вклучува длабоко современа линеарна сечење лента.Имајте на јасноста на стакло и во меѓувреме се одрази prefect светлина, да ви помогне да го држите чаша цврсто особено ќе имаат мокри раце.Нивната тешка база дава стакло premiumstability, звук рамнотежа и одличен, елегантни рака чувствуваат,машина за миење садови-безбедно, но препорачувам рака мие.Пондериран дизајн за стабилност, Совршен за секојдневна употреба или специјални прилики.Карактеристики на производот : 2 - 12 оз старомодни очила со Дебела база додава стабилност и да се загрози-отпор Очила димензии : 3.75" високи со 3.5" со дијаметар од отворањето машина за миење Садови безбедно, рака мие recommended Designed за Рафинирани Мажи : Една чаша виски е повеќе од пијалок, тоа е искуство кое мора да уживаат во секој секунда.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат