• Неодамнешно
Насловна лента додатоци Виски Decanter Вино Decanter Виски Decanters И 6 Гимнастик Очила Бар Сетови, Рака Разнесени Кристали Поставени На 7 Decanter сет

Насловна лента додатоци Виски Decanter Вино Decanter Виски Decanters И 6 Гимнастик Очила Бар Сетови, Рака Разнесени

Buyers rating:
DEN 8799.12

Количина на стоки

Safe Материјал : Ние ги користиме најдобрите материјали за нашите производи.Еко-пријателски, не-токсични, флексибилни, обновливи и издржливи.Без хемиски премази, не спојници.Забава за роденден или одмор партија.Црвено Вино Decanter Поставите Кристал Carafe Шише Стакло Carafes Стакло Духови Barware Drinkware Дегустација Aerator Пијалоци Свет Подароци Гимнастик присутни божиќ Бар База Додатоци Ликер, Ракија дишат.Висок квалитет кристално стакло, рачно разнесени, цврсти и издржливи.Лесно да се работи, и нема да излегуваат во јавноста.Широк спектар на апликации - за алкохолни и безалкохолни пијалоци.Листа - 7 сетови ( винарска визба * 1 чаша вино*6).Нашите виски decanter има класа и стил кои го прават тоа се совршен додаток на вашиот почетен barware серија, оставајќи им силен впечаток на вашите гости за време на почетниот прослави или формална забавна прилики.Производ : Виски Кристал Decanter Material : кристал glass Color : transparent List : 7 сетови ( винарска визба * 1 чаша вино*6)Големината и капацитетот : (850ml) други димензии ( преку )Карактеристики : dustproof, лесно да се clean Process : рака разнесени, гравирање process Use сцена : семејството,бар,ресторан,подароци,итн.прашува : Прирачник за мерење на сите големини е нормално со грешка од 1 - 3 cm.Стакло не е занает, постојат мали меурчиња, што е нормално.ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Совршен Подарок : Одличен подарок идеја за вашиот пријател, сопруга, ќерка, брат, мајка, татко, сестра, совршен подарок за Божиќ, Дипломирањето, Роденден, денот на Благодарноста, ден на Мајката, Инспиративни подароци за жени одат преку груба пати.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат