• Неодамнешно
2Pack 5.0 Литарски Мотор Амблеми за 1979-1993 Ford Mustang (Сребро)

2Pack 5.0 Литарски Мотор Амблеми за 1979-1993 Ford Mustang (Сребро)

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Компатибилен за Ford Mustang.Пакетот Вклучува : 5.0 амблем x 2. Анти-Несреќа Отпор Пакување, Квалитет и Безбедност на осигурување за вас.Лесен за инсталација и издржливи употреба.Премиум Материјал,вода-доказ и правец-доказ.Ве молиме површината чистење пред одредување.Обезбедување на квалитет : услуга уверете се 30-дневно бесплатно надоместок, ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат.Компатибилен за Ford Mustang.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Автомобил Стил 3D Метал Мејсон Тексас Издание Налепница Амблем Значка за Универзална Автомобили Мотоцикл Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Автомобил Стил 3D Метал Мејсон Тексас Издание Налепница Амблем Значка за Универзална Автомобили Мотоцикл Декоративни

Предмет Тип : Налепници.Налепница Сместување : БАГАЖНИКОТ.Тип : Други 3 D Налепница.Дизајн : Зборови.Модел

DEN 360.00