• Неодамнешно
Aimoll Camaro Писмо Амблем,за 3D Значка Chevy Camaro 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Фендер Амблем nameplate Писма Insignia Петтата Генерација Мат Црна (2 парчиња Црна)

Aimoll Camaro Писмо Амблем,за 3D Значка Chevy Camaro 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Фендер Амблем nameplate Писма

Buyers rating:
DEN 1346.40

Количина на стоки

Големина : 10.8 инчен Должина* 0.6 инчен Ширина. 100% времето-доказ,Направени со висок квалитет АБС материјал.Само лепило, кора и се држи,лесно да се стави на вашиот автомобил.Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи за Збор со лепило на грбот, само лупам и стап.Обезбедување на квалитет : AIMOLL услуга уверете се 30-дневно бесплатно вратите, ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

5pcs Хром Автомобил Пред Центарот Решетка Решетка Рамка Покрие Трим Амблеми Обичај се Вклопуваат за Тојота Сиена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Хром Автомобил Пред Центарот Решетка Решетка Рамка Покрие Трим Амблеми Обичај се Вклопуваат за Тојота Сиена

100% Сосема Нов (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Боја : Хром Сребро.Материјал : ABS Пластика + Тројно п

DEN 4798.80