• Неодамнешно
8.8 инчен 4x4 Амблем Замена, ApexOne 3D Сребрена Значка Хром Decal Налепница за Dodge Рам 1500 2500 3500, Jeep Grand Cherokee Компас Wrangler и Камион

8.8 инчен 4x4 Амблем Замена, ApexOne 3D Сребрена Значка Хром Decal Налепница за Dodge Рам 1500 2500 3500, Jeep

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

[Премиум Материјалот] Овие Автомобил Амблеми се направени од високо квалитетна ABS материјал.Изгледа кул и креативни. [Лесна инсталација] Вклучува 1 влажни избрише и 1 сува избрише, која се користи за чистење на прашина на автомобил брзо.Супер лепило назад лента прави да се држи на автомобил површината цврсто. [Топло Совети] Со цел да се задржи амблеми трае подолго, ве молиме имајте сува, чиста, без масло, без восок, а не во вода за три дена;и не миење на автомобил во рок од 48 часа по инсталацијата.Овие Автомобил decals одговара за сите видови на 4 тркала се вози ЏИП, Пик-ап камиони, 4 WD трки како што Dodge Ram1500/2500/3500,Ford Raptor f150 f250, исто така компатибилни за Grand Cherokee Компас Wrangler, Silverado, Toyata, Хонда, GMC.Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за квалитет на производот и 30days. Без Прашање Побара пари за враќање на средствата.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Пакетот вклучува : 2 парчиња од 4, 1 парче X, 1 парче на мокра избрише и 1 парче сува избрише.Големина : 8.8 инчен(L) x 1.2 инчен(W).ИМАЈТЕ на ум : Вие не може да го прилагодите растојанието помеѓу секој дел да се зголеми должината.Боја : Мат црна боја.Внимание : ве Молам да се најде дури и мазна површина на автомобил да се инсталира; ве Молиме да ги исклучите масло, прашина и нечистотија и чувајте се исуши пред инсталацијата; Мораше подобро да не се мијат вашиот автомобил 48 часа по инсталацијата.Пакетот вклучува : 2 парчиња од 4, 1 парче X, 1 парче на мокра избрише и 1 парче сува избрише.Големина : 8.8 инчен(L) x 1.2 инчен(W).ИМАЈТЕ на ум : Вие не може да го прилагодите растојанието помеѓу секој дел да се зголеми должината.Боја : Мат црна боја.Внимание : ве Молам да се најде дури и мазна површина на автомобил да се инсталира; ве Молиме да ги исклучите масло, прашина и нечистотија и чувајте се исуши пред инсталацијата; Мораше подобро да не се мијат вашиот автомобил 48 часа по инсталацијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
Сите Продажни 96108K Bowtie за Chevy, Пар, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сите Продажни 96108K Bowtie за Chevy, Пар, Црна

Сите Продажни 96108 K Решетка И задната врата Амблем Поставите; Црна Прав Грб; Chevrolet ПоклонВратоврска; 2 ком

DEN 1938.72
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 261.12