• Неодамнешно
Spacex Метал 3D Амблем Автомобил Decal Значка Налепница Погоден за Tesla Model S/3/X

Spacex Метал 3D Амблем Автомобил Decal Значка Налепница Погоден за Tesla Model S/3/X

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

Погоден за Tesla Model S Модел 3 Моделот на X и др.вклучува : 1 Spacex Амблем.Направени од високо-квалитет на метални материјали.едноставен и исклучителен автомобил логото форма.Сите слики се вистински фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!.Квалитет и Безбедност на осигурување за вас.Лесен за инсталација и издржливи употреба.Ако не сте задоволни со производот за било каква причина.Ние обезбедуваме 3 месеци од поддршка и 24 часа на служба за корисници. 1. Употреба на алкохол или други средства за чистење материјали за чиста и сува саканата локација 2. Отстрани една страна од лепило и се држи цврсто на задната страна од метал знак. 3. Отстранување на другата страна од лепило и држи ја на саканата позиција на возилото. 4. Притиснете го значка. 5. По инсталацијата, тоа нема да биде исчистена за 24 часа.Отстранете : Користете фен за коса да се загрее на етикетата, а потоа излупете го автомобил.По продажба : 1. Ако нашиот производ не одговара на вашиот автомобил, или не сте задоволни, ние може да ви обезбеди со целосна наплата на услугата. 2. Ако имате други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт забелешка : Проблеми предизвикани од човечки и надворешни фактори кои не се.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 263.76
Сите Продажни 96108K Bowtie за Chevy, Пар, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сите Продажни 96108K Bowtie за Chevy, Пар, Црна

Сите Продажни 96108 K Решетка И задната врата Амблем Поставите; Црна Прав Грб; Chevrolet ПоклонВратоврска; 2 ком

DEN 1938.72
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
67-68 LH CONV РОКЕР СОБРАНИЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

67-68 LH CONV РОКЕР СОБРАНИЕ

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 5710.80
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 261.12