• Неодамнешно
BMW Вистински Худ Roundel Амблем 82 mm, за Сите модели Освен Z4 Одговара на Повеќето Багажникот Види Опис

BMW Вистински Худ Roundel Амблем 82 mm, за Сите модели Освен Z4 Одговара на Повеќето Багажникот Види Опис

Buyers rating:
DEN 383.28

Количина на стоки

Тоа одговара на Хаубата на Сите Модели Освен Z4. Тоа се вклопува во Багажникот на следниве модели : .E36 модели (3-серија со исклучок M3 ) од 1990 - 1999 година ; Convertibles од 09/97 - 1999 година. Е34 модели ( 5-серија ) од 1988 - 1995 година. E32 & E38 модели ( 7-серии ) од 1986 - 2001 година. Опис : Една Нова Оригинална BMW Худ Багажникот Амблем.Пакетот НЕ вклучува 2 grommets.Модели за Аспираторот : E30 E36 E46 E90 E91 E92 E93 Е34 E39 E60 E63 E32 E38 E65 E31 X3 Х5 Z3 Z8 318i 325i 325ci 328i М3 323 Ci 323i 330i 330 Xi 330 Ci 335i 335xi 525xi 525i 530i 535i 540i 545i 550i М5 645 Ci 650i M6 735i 735i L 740i 740i L 750i L 745i 745 Li 750i 750 Li 760 Li.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
Сите Продажни 96108K Bowtie за Chevy, Пар, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сите Продажни 96108K Bowtie за Chevy, Пар, Црна

Сите Продажни 96108 K Решетка И задната врата Амблем Поставите; Црна Прав Грб; Chevrolet ПоклонВратоврска; 2 ком

DEN 1938.72
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 263.76
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 261.12