• Неодамнешно
Сите Продажни 96511K AmiGMC Решетка и задната врата Амблем, Црна и бела (Пакување од 2)

Сите Продажни 96511K AmiGMC Решетка и задната врата Амблем, Црна и бела (Пакување од 2)

Buyers rating:
DEN 2142.48

Количина на стоки

Се вклопува GMC 07 NBS-13 Сиера 1500, 07 NBS-14 2500/3500 Комбо Предниот и Задниот дел. 'GMC" Решетката & задната врата Амблем.Ние производство на квалитетни производи, кои се тестирани за да се исполнат строги барања на возило средини/ентериери додека доставување на врховниот стил барањата на автомобилски ентузијасти.Целосна Замена за OE Амблем.Направен во САД.AMI Стил (Сите Продажни Manufacturing Inc.) основана во 1994 година за производство на квалитет палка алуминиум производи за автомобилската cid).Се започна со палка на ретровизорот во облик на ГМ познат Bowtie и за изминатите дваесет години AMI успеа преку развивање на голем број на иновативни производи ентузијасти кои сметаат дека се мора да се има за нивните возила.На AMI Стил линија нуди производи како целосна замена на решетката амблеми, заклучување и не-заклучување на гориво врати, антени во различни должини и стилови, украсни hitch опфаќа и многу повеќе.Ако тоа треба да биде направен од палка на Алуминиум, AMI Стил веројатно понуди за вашиот камион, ЏИП или Џип.Сè што е направено во САД од врвен квалитет на суровини и материјали, како aerospace-одделение 6061-T6 Алуминиум или од не ' рѓосувачки челик.AMI Стил палка прецизност машински за одличен изглед и совршено се вклопуваат.AMI Стил горд во давање на потрошувачки избор кога станува збор за стилови и бои вклучувајќи полиран, хром, црна и бранеа.За дизајн лидерство, не гледам подалеку од AMI Стил.AMI Стил (All Sales Manufacturing Inc.) основана во 1994 година за производство на квалитет палка алуминиум производи за автомобилската cid).Се започна со палка на ретровизорот во облик на ГМ познат Bowtie и за изминатите дваесет години AMI успеа преку развивање на голем број на иновативни производи ентузијасти кои сметаат дека се мора да се има за нивните возила.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76