• Неодамнешно
ГМ 84395038 Предните и Задните Црна Амблем Пакет GMC Сиера

ГМ 84395038 Предните и Задните Црна Амблем Пакет GMC Сиера

Buyers rating:
DEN 430.80

Количина на стоки

Нови во кутија Пред & Задните Црна GMC Амблеми.ОЕМ ГМ дел број 84395038. Пред заменува Решетката амблем и задни ќе се отстранат само фабрика амблем, чисти кора и се држи.Бојата е Црна и Сребрена.БАРААТ НЕКОИ ЖИЦИ ЗНАЕЊЕ ДА ГО ИНСТАЛИРАТЕ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
67-68 LH CONV РОКЕР СОБРАНИЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

67-68 LH CONV РОКЕР СОБРАНИЕ

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 5710.80