• Неодамнешно
AutoE Јапонија изгрејсонцето Знаме Значка Амблем Налепница За Багажникот Предната Решетка Страна Алуминиумска Плоча со УВ Слој

AutoE Јапонија изгрејсонцето Знаме Значка Амблем Налепница За Багажникот Предната Решетка Страна Алуминиумска

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Убава дизајн , за подобрување на вашиот вкус.Дизајнот според оригиналните значка, да се направи вашиот автомобил сопствени повеќе оригинални characteristi.Никогаш не исчезнат ,има вода доказ, масло доказ и за перење течни доказ функции.Лесно да се инсталира, стилски автомобил значка ќе го направи вашиот автомобил повеќе шармантен.Јапонија изгрејсонцето Знаме Значка Амблем Налепница За Багажникот Предната Решетка Страна Алуминиумска Плоча со УВ Слој.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат