• Неодамнешно
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка 3D Decal Налепница Одговара за F-150 F250 F350 Silverdo 1500 2500 С

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем. ★ ДИМЕНЗИЈА - Околу 3.15" x 1.42". ★Автомобил амблем е метал за автомобил тело декорација.Висок квалитет на метал ,Водоотпорен, Бледнеат-отпорни. ★ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - самолепливи направи оваа nameplate замена налепница се многу лесно да го инсталирате, не се потребни никакви алатки. ★ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА - Ние и ветуваме на препрати или да се вратат ако ова Амблеми имате било какви квалитет прашање се случи во гарантниот период.CARRUN е професионална авто делови компанија која обезбедува на клиентите со висок квалитет и сопствени производи.Ние секогаш сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет на ексклузивни персоналните авто делови производи, а ние сме постојано следење на висок квалитет на услуга искуство за нашите клиенти.Се создаде една ексклузивна искуство кое им припаѓа на вашиот автомобил, ние ја заслужуваат вашата доверба! ! !Како Да Го Инсталирате : 1.Ве молиме да направите саканата локација на чиста и сува(рамна положба)2.Отстранување на другата страна од лепило,стап амблемот на саканата локација на автомобилот.3.Притиснете и амблем.4.Ве молиме не миење на автомобилот откако се инсталира за околу 2 дена.Забелешка : 1,100% Сосема Нов објект од CARRUN , се надевам, ќе може да се добие најдобрата услуга од CARRUN Продавница. 2,Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас. 3, Во една година, ние ќе ви обезбедиме со бесплатно, еден замена на производот услуга, вие само треба да се обезбеди производот транспортни трошоци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
67-68 LH CONV РОКЕР СОБРАНИЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

67-68 LH CONV РОКЕР СОБРАНИЕ

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 5710.80