• Неодамнешно
2 Парчиња Спортски Тркачки Автомобил Фендер Страна Багажникот Амблем Значка Decal Налепници (Хром)

2 Парчиња Спортски Тркачки Автомобил Фендер Страна Багажникот Амблем Значка Decal Налепници (Хром)

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

*Висок квалитет на автомобил амблем на логото замена. *Едноставна промена може да се направи вашиот автомобил да изгледаат кул. *Доаѓа со 2pc спорт амблем. *3 D Високо Квалитетна Abs Пластика, материјал. *Големина : Прибл 6.4"" Широк x 0.9"" Високи. *Тоа е особено подарок за вашите Пријатели и семејството.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат