• Неодамнешно
GO-UPP 2 парчиња 3D Спортски Хром Метал Автомобил Налепница Амблем Значка Decals Налепници За на Ford ЏИП Dodge Мерцедес BMW Mustang Volvo Chevrolet Nissan Ауди ФОЛКСВАГЕН Форд, Хонда, Тојота J

GO-UPP 2 парчиња 3D Спортски Хром Метал Автомобил Налепница Амблем Значка Decals Налепници За на Ford ЏИП Dodge

Buyers rating:
DEN 189.36

Количина на стоки

✅Универзален : за Сите Автомобили Мицубиши Montero Range Rover Hyundai Santa fe Ford Работ Explorer ЏИП Dodge Мерцедес BMW Mustang Volvo Chevrolet Nissan Ауди "ФОЛКСВАГЕН" Хонда, Тојота Jaguar. ✅Големина : 4.33*0.6 инчен,добар квалитет : Изработени од квалитетен метален цинк легура. ✅Специјален Дизајн : лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употреба, се држи овој излез на вашиот автомобил или мотоцикл и др. ✅Лесно да се инсталира : тие може да се променат во секое време и се отстранува.Тие нудат цена ефективен начин за да се прикријат гребнатини на вашиот paintwork.Направи вашиот автомобил да се издвоите и да биде веднаш препознатлива!. ✅По Продажба Sercive : ако имате било какви проблеми , се чувствуваат слободни да контакт.ние гарантираме за нашите клиенти 100% задоволство или 100% Пари гаранција во 60days, Без прашања Праша.Карактеристики 1. Изработена од метал цинк легура за квалитет,сила и издржливост 2. Едноставна око-фаќање на елегантен дизајн 3. Додава персоналните уникатна карактеристика на вашиот автомобил 4. Поддршка е премиум квалитет 3 M лепило за цврста и долготрајна апликација 5. Погоден за средини со температура се движи -30¡æ до 80¡æ 6. Исчезнат доказ за 3 до 5 години 7. Водоотпорен 8. Анти-УВ, нема да исчезнат во сонцето 9. Анти перење-течни, ќе не кора се исклучува кога автомобил е испран 10. Големина : 1.3 x 13.5 cm 11. Материјал : метал 12. Пред да се држи на тоа, ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целните Инсталација Позиција Deselen Автомобил Амблем Значка Налепници може да биде прикачена на напред, заден крај, хаубата на моторот, врати, резервоар за гориво маска, хаубата, багажникот, браници и било која друга позиција на вашиот автомобил кој трае вашиот фенси.Не се мисли само на автомобили, овие забава налепници може да го додадете чудат и трендовски допир на мобилни телефони, десктоп компјутери и лаптопи.Тие се придржуваат совршено да се дрвени, пластика, метал и производи од стакло, што ги прави разноврсна доволно да се користи на голем број на домашни производи.Нека вашата имагинација се кандидира дивите!Пакет Листата : 2 парчиња СПОРТСКИ Симболи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 261.12