• Неодамнешно
MULL САД 3D Метал Знаме Авто Амблем за Автомобили Камиони 2 парчиња Напред и Рикверц Сет (5x3, Црно/Црна со Сина Линија)

MULL САД 3D Метал Знаме Авто Амблем за Автомобили Камиони 2 парчиња Напред и Рикверц Сет (5x3, Црно/Црна со

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Изработен од Алуминиум, Врежана.Дебелина : 1mm.Вклучува две (2) Американското Знаме Авто Амблеми (1 Напред и 1 Обратна).Рака полиран и Сјајни/Мат Црн финиш.Доаѓа со јасно пластика смалуваат-заврши заштита на површината. (Заштитни пластични смалуваат-заврши треба да бидат отстранети по инсталацијата).УВ Отпорни на Авто Табличка.Издржливи доволно да трае под сите временски услови.Амблемот Големина : 5"x3" (12cm x 7.5 cm).Доаѓа со 3 M лепило назад за стап за.Изработен од Алуминиум, Врежана.Дебелина : 1mm.Вклучува две (2) Американското Знаме Авто Амблеми (1 Напред и 1 Обратна).Рака полиран и Сјајни/Мат Црн финиш.Доаѓа со јасно пластика смалуваат-заврши заштита на површината. (Заштитни пластични смалуваат-заврши треба да бидат отстранети по инсталацијата).УВ Отпорни на Авто Табличка.Издржливи доволно да трае под сите временски услови.Амблемот Големина : 5"x3" (12cm x 7.5 cm).Доаѓа со 3 M лепило назад за стап за.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

67-68 LH CONV РОКЕР СОБРАНИЕ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

67-68 LH CONV РОКЕР СОБРАНИЕ

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

DEN 5710.80
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 239.76
Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Помалку Бело Издание Амблем Автомобил Страна Задните Предната Хауба Багажникот Вратата Фендер Браник Метал Значка

★Пакет се вклучуваат : 1 компјутер Помалку Бела Амблем ★ ДИМЕНЗИЈА Околу 3.15" x 1.42" ★Автомобил амблем е м

DEN 261.12