• Неодамнешно
Fein ХСС Dura 25 63133230067 Core Вежба со QuickIN Фитинг

Fein ХСС Dura 25 63133230067 Core Вежба со QuickIN Фитинг

Buyers rating:
DEN 1699.20

Количина на стоки

ХСС Dura 25 core вежба со Quick IN држачот.Едб површина слој за добра издржливост и добар анти-триење својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 25 mm.ХСС Dura 25 core вежба со Quick IN holder HSS Dura 25 core вежба со Quick IN holder Tin површина слој за супериорен во однос на издржливоста и добар анти-триење својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 25 mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fein ХСС Dura 25 63134230075 Core Вежба со Weldon Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fein ХСС Dura 25 63134230075 Core Вежба со Weldon Фитинг

ХСС Dura 25 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за добра издржливост и плови својства.Метрички дименз

DEN 1699.44
Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг

ХСС Dura 25 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својст

DEN 5559.84