• Неодамнешно
ХСС Annular Машина 1 Сечење Длабочина, 3/4 Weldon месо тело, 1 Парче (Злато, 1-1/16)

ХСС Annular Машина 1 Сечење Длабочина, 3/4 Weldon месо тело, 1 Парче (Злато, 1-1/16)

Buyers rating:
DEN 2244.00

Количина на стоки

ALFRA Rota Best High Speed Челик-Кобалт Annular секачи се специјално дизајнирани за сечење геометрија за итно центрирање, мазна сечење и ниски вртежи.Нашите ¾ " Weldon месо тело вклучува две стегање површини и еден countersink за двојна употреба во Rota Quick алатка за сопствениците.Секоја машина има внатрешна создаден за ejector pin и coolant снабдување, конусна мелење и е компатибилен за сите брзи промени и weldon месо тело алатка за сопствениците.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг

ХСС Dura 25 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својст

DEN 5559.84
Fein ХСС Dura 25 63134230075 Core Вежба со Weldon Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fein ХСС Dura 25 63134230075 Core Вежба со Weldon Фитинг

ХСС Dura 25 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за добра издржливост и плови својства.Метрички дименз

DEN 1699.44