• Неодамнешно
Fein ХСС Dura 50 63133370068 Core Вежба со QuickIN Фитинг

Fein ХСС Dura 50 63133370068 Core Вежба со QuickIN Фитинг

Buyers rating:
DEN 3672.48

Количина на стоки

Производителот гаранција може да не се применува.ХСС Dura 50 core вежба со Quick IN држачот.Едб површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 50 mm.ХСС Dura 50 core вежба со Quick IN holder HSS Dura 50 core вежба со Quick IN holder Ti N површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 50 mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг

ХСС Dura 25 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својст�

DEN 5559.84
Fein ХСС Dura 25 63134230075 Core Вежба со Weldon Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fein ХСС Dura 25 63134230075 Core Вежба со Weldon Фитинг

ХСС Dura 25 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за добра издржливост и плови својства.Метрички дименз

DEN 1699.44