• Неодамнешно
Fein ХСС Dura 25 63134230075 Core Вежба со Weldon Фитинг

Fein ХСС Dura 25 63134230075 Core Вежба со Weldon Фитинг

Buyers rating:
DEN 1699.44

Количина на стоки

ХСС Dura 25 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за добра издржливост и плови својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 25 mm.ХСС Dura 25 core вежба со Weldon holder HSS Dura 25 core вежба со Weldon holder Ti N површина слој за добра издржливост и плови својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 25 mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг

ХСС Dura 25 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својст�

DEN 5559.84