• Неодамнешно
Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг

Fein ХСС Dura 25 63134580075 Core Вежба со Weldon Фитинг

Buyers rating:
DEN 5559.84

Количина на стоки

ХСС Dura 25 core вежба со Weldon држачот.Едб површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 25 mm.ХСС Dura 25 core вежба со Weldon holder HSS Dura 25 core вежба со Weldon holder Ti N површина слој за супериорен во однос на издржливоста и плови својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 25 mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат