• Неодамнешно
Fein ХСС Dura 50 63133230068 Core Вежба со QuickIN Фитинг

Fein ХСС Dura 50 63133230068 Core Вежба со QuickIN Фитинг

Buyers rating:
DEN 2118.24

Количина на стоки

Производителот гаранција може да не се применува.ХСС Dura 50 core вежба со Quick IN држачот.Едб површина слој за супериорен во однос на издржливоста и добар анти-триење својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 50 mm.ХСС Dura 50 core вежба со Quick IN holder HSS Dura 50 core вежба со Quick IN holder Tin површина слој за супериорен во однос на издржливоста и добар анти-триење својства.Метрички димензии, сечење на длабочина од 50 mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат