• Неодамнешно
MAXTOOL 1-1/4x1-3/8 TCT Annular Секачи & Pin Карбид Совет Slugger 32x35mm Магнетното Јадро Вежби Голтка Cutter1-3/8 Длабоко Weldon месо тело; ANW00S35R116

MAXTOOL 1-1/4x1-3/8 TCT Annular Секачи & Pin Карбид Совет Slugger 32x35mm Магнетното Јадро Вежби Голтка Cutter1-3/8

Buyers rating:
DEN 1098.72

Количина на стоки

Големи дупки може да се drilled до десет пати побрзо отколку со редовни вежби;Weldon месо тело со 2 станови во 90-Степен прави секачи монтажа сигурен, и да се прошири алатка живот од другите систем на монтирање.Единствена геометрија обезбедува агресивни сечење од традиционалните алатки.Прецизност целосно земјата флејта обезбеди полесно чип отстранување, помалку H.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат