• Неодамнешно
MAXTOOL 1-5/16x2 TCT Annular Секачи & Pin Карбид Совет Slugger 33mmx51mm Магнетното Јадро Вежби Голтка Cutter2 Длабоко Weldon месо тело; ANW00S2R120

MAXTOOL 1-5/16x2 TCT Annular Секачи & Pin Карбид Совет Slugger 33mmx51mm Магнетното Јадро Вежби Голтка Cutter2

Buyers rating:
DEN 1246.32

Количина на стоки

Д маргина обезбедува само мал земјиште допира надвор од дупката која обезбеди помалку дел и подобро дупка површина;Прецизност целосно земјата флејта обезбеди полесно чип отстранување, помалку H.Единствена геометрија обезбедува агресивни сечење од традиционалните алатки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат