• Неодамнешно
Hougen 11113 29/64-Инчен RotaCut Дупка Машина | 1/4-Инчен Длабочина на Сечење | Use3/8-24 Навој Дупки | Намали Fasterfor Подолго Од Пресврт DrillsHole Пили

Hougen 11113 29/64-Инчен RotaCut Дупка Машина | 1/4-Инчен Длабочина на Сечење | Use3/8-24 Навој Дупки | Намали

Buyers rating:
DEN 839.76

Количина на стоки

Дупка одлуки е fastereasier thanconventional пресврт drillshole пили.Rota Cut секачи се прецизност-земјата.Производство на чиста, брус-слободна, кружни дупки без deforming околните материјал.Идеален за : Електрични, Цевки, Канал Работа, Sheetmetal Измислица, Spotweld Отстранување, Одржување на Инсталации, HVAC, PHCC, Автомобилската Aftermarketmany другите.Usehand одржа вежби или вежба pressessheet метал, плоча материјали,пластика.HOUGEN 29/64" ROTACUT ДУПКА МАШИНА (11113).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат