• Неодамнешно
Шампион Алатка за Сечење RotoBrute CT150P Пилот Pin за CT150 Карбид Падна Annular Секачи (за annular машина големини 11/16 и погоре)

Шампион Алатка за Сечење RotoBrute CT150P Пилот Pin за CT150 Карбид Падна Annular Секачи (за annular машина

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Пилот Pin за употреба во CT150 Карбид Падна Annular Секачи.Од Производителот Roto Brute ХСС Пилот Pin за CT150 1-3/8" Annular Машина слајдови низ центарот да им помогне на операторот поставите прецизни за да вежба.Pin водичи постојан проток на сечење течност за сечење на рабови.И ejects на голтка кога машина има завршено дупка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат