• Неодамнешно
40 Парчиња Насмевка Лице Печ Насмевка Цвет Закрпи Везени Закрпи Виножито Сончоглед Насмевка Лице Железо на Печ Coloful Среќен Лице Daisy Закрпи за Фармерки Торба Шапка За

40 Парчиња Насмевка Лице Печ Насмевка Цвет Закрпи Везени Закрпи Виножито Сончоглед Насмевка Лице Железо на Печ

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Она што ќе добиете : постојат 40 парчиња од железо на закрпи за капи во пакетот, кои се достапни во 4 различни бои, вклучувајќи виножито боја, сина, жолта и розова боја, на обилна количина и стилови ќе ви овозможи да изберете и натпревар нив како ви се допаѓа.Соодветна големина : нашата везени цвет закрпи мерка за 5 x 5 cm/ 1.97 x 1.97 инчи, со соодветна големина го прави да биде лесно за вас да одговара на нив со повеќето облека, капи, торби и други ткаенини како декорација, можете исто така да зачувате или да ги со вас без да заземаат премногу простор.Сигурен за користење : овие железо на цвеќиња appliques се направени на квалитетот крпа со топла топи лепило на грбот, тие не се лесно да се скрши, се деформира или исчезнат, а нивната парична казна изработка ви овозможува да железо или шие нив на ткаенини ефикасно, можете да се применуваат овие лепенки со доверба.Деликатни изглед : овие дневни цвет среќен лице закрпи се дизајнирани во деликатна и симпатична стил, која може да донесе луѓе пријатно расположение и да покаже исклучите вашиот вкус, можете да ги применуваат на вашиот маици, капи, чанти, фармерки, занаети и повеќе, додавајќи карактеристични детали за овие објекти.Примена на метод : овие мали лице закрпи доаѓаат со лепило на грбот, што ќе ви овозможи да ги користите како украси во 2 начини, можете да изберете да железо нив на ткаенина што сакате да ги красат или се шие ги во место за да се обезбеди нив, едноставен и лесен примена на метод може да заштедите време и енергија, погоден за почетници да се обидете.Натпревар како ви се допаѓа : Овие смешни железо на закрпи се карактеризира со богати бои и winsome изглед, што ги прави идеални материјали за занает љубовници.Можете да даде целосна претстава на вашата имагинација и креативност, за појавување на различни бои на закрпи со вашата облека, капи, ранци, рачно изработени занаети, итн.Ова ќе биде убав начин за да го подобрите вашето практична способност и збогати вашето слободно време.Што претставува : Тоа е прифатливо за вас да се подготват овие везени железо на закрпи за себе како копија, или можете да ги испратите на вашите пријатели, членови од семејството, соседите, роднините, соученици и другите како подароци.Овие симпатична appliques може да се грижиме за повеќето луѓе е потреби и да се донесе боја на нивниот живот.Карактеристики : Материјал : крпа, лепило Боја : како на фотографии е прикажано Големина : околу 5 x 5 cm/ 1.97 x 1.97 инчи Пакетот вклучува : 40 x Железо на закрпи Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3 1/2 ИНЧИ Оклахома Sooners Железо НА Печ P1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 1/2 ИНЧИ Оклахома Sooners Железо НА Печ P1

Квалитетот тестирани и обезбедена за максимална издржливост.Дизајниран со само најтешките, roughest корис

DEN 239.76