• Неодамнешно
ASTER 10 Парчиња Железо На Закрпи и Кул Отворено Железо На Закрпи за Јакни Ранци Фармерки и Облека Секој Везени Печ е Издржлив

ASTER 10 Парчиња Железо На Закрпи и Кул Отворено Железо На Закрпи за Јакни Ранци Фармерки и Облека Секој Везени

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

【Уникатен дизајн】железо на закрпи Овие железо на декоративни закрпи се модерен и се чудат начин да се поправа или се кријат дупки, солзи и на забите од вашиот ценет јакна, кошула или на еден пар на гроздобер фармерки.Поправка на timeworn парчиња со естетски закрпи никогаш не било полесно и повеќе прифатлива закрпи. 【Лесен за употреба】железо на закрпи за облека, Сите овие applique значки се направени на квалитет на ткаенина со слој на топло-топи лепак-опфатени на грбот, многу лесен за употреба со голема погодност.Ако сакате повеќе сигурна, може да се шие по должината на applique закрпи за ранци.пегла на закрпи за ранци. 【Цврсти и издржливи】закрпи за облека посигурен од ткаени закрпи, parches став ropa везени дамки се направени со подебели теми за посилна и пофини традиционалните печ заврши.Секој печ е тогаш рафинирани со twill граница преглед за да се обезбеди дополнителна флексибилност за примена и издржливост по апликација на железо закрпи гроздобер. 【Широк спектар на апликации】закрпи за јакни забавен начин да се направи облека поправки или прикривање на некоја солза или дупка.Совршен decals за фармерки, маици, дуксери, блузи, чанти, капи, ранци, purses,железо и така натаму.лепенки за облека го Персонализирате на вашите додатоци со овие appliques железо на печ!. 【Дарот на топлина】закрпи за фармерки овие декоративни и практични железо на applique налепници се убаво материјали за правење подароци, можете да ги користите за да DIY производи и да ги земе како подароци за семејството или пријателите, за роденден, забава, секојдневно костим украс, или само да испрати закрпи директно на луѓето кои сакаат правење ракотворби и шиење ранец закрпи".Пегла На Закрпи и Кул Отворено.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3 1/2 ИНЧИ Оклахома Sooners Железо НА Печ P1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 1/2 ИНЧИ Оклахома Sooners Железо НА Печ P1

Квалитетот тестирани и обезбедена за максимална издржливост.Дизајниран со само најтешките, roughest корис

DEN 239.76