• Неодамнешно
24 Парчиња Насмевка Лице Железо на Печ Жолта Насмевка Лице Закрпи Симпатична Среќен Лице Applique Облека, Извезена Закрпи Гроздобер Железо на Закрпи за Фармерки и Кеси ?

24 Парчиња Насмевка Лице Железо на Печ Жолта Насмевка Лице Закрпи Симпатична Среќен Лице Applique Облека, Извезена

Buyers rating:
DEN 275.76

Количина на стоки

Она што ќе добиете : постојат вкупно 24 парчиња среќен лице закрпи во пакет, обилен количина може да ги исполни вашите секојдневна употреба и декорација барања, и можете да ги споделите со вашите блиски и пријатели, членови на семејството, соседи, колеги, соученици и така натаму, да се направи за шиење проекти заедно.Големина информации : мали лице печ се мери приближно. 1.97 инчи во дијаметар, соодветни на големината и светлината во тежина, која е еден убав начин да декорирате вашиот предмети и да ги направи да изгледаат повеќе шарени, и нема да го додадете вашиот товар, може да привлече други " внимание на прв поглед и го прикажете вашиот личен стил.Сигурен материјал : ова се шие на печ е направен на квалитетот крпа, уредни и здрав во кроењето, не ќе се скрши или да се распадне лесно, да ги задоволат вашите долгорочните потреби, а моделот е извезена јасно и сликовито, изгледа убави и смешни, не е лесно да исчезнат, мека и мазна на допир, обезбедување на вас со удобно користење искуство, назад е леплива и не е лесно да падне.Лесен за употреба : на embroid печ е дизајниран со лепило на грбот, па можете да ја користите железо за да го добиете на вистинското место, или само може да се шие на тоа, работата процесот е едноставен и лесен, и нема да заземаат премногу од вашето време и енергија, можете лесно да ги отстраните кога не ви е потребна.Разноврсна употреба : овие железо на закрпи смешно може да се широко се применува во повеќето основни ткаенини, погодни за украсување јакни, фармерки, маици, капи, чевли, училишни торби, децата облека, шалови, џемпери, палта, платно торби, ранци, елеци и така натаму, да ги користите за да ги покрие валкани или скршени области, да се прошири на услуга време на облека.Уживаат во забавата на DIY : Овие лепенки за облека се практични додатоци за DIY ентузијасти, DIY занает проекти и така натаму, давајќи целосна претстава на вашата креативност и имагинација, да се направи ракотворби око-фаќање и шармантна, и да се подобри вашата рацете на способност, симпатична насмевка лице обрасци може да ви донесе добро расположение.Исклучителна присутни : Овие железо насмевка на лицето закрпи се убаво алатки за да ви помогне да го направите вашиот сопствен подароци за вашите пријатели, роднини, roommates, љубовници и повеќе, испратено на роденден, годишнина, Денот на Благодарноста и други значајни дена, за да се покаже вашата искрена љубов и грижа.Карактеристики : Материјал : крпа Боја : жолта Големина : прибл. 1.97 инчи во дијаметар Пакетот вклучува : 24 x Насмевка лице железо на закрпи Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3 1/2 ИНЧИ Оклахома Sooners Железо НА Печ P1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 1/2 ИНЧИ Оклахома Sooners Железо НА Печ P1

Квалитетот тестирани и обезбедена за максимална издржливост.Дизајниран со само најтешките, roughest корис

DEN 239.76
Анти-Изида Тактички Печ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Анти-Изида Тактички Печ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 133.20